Skocz do zawartości

Zegary do CB500 ...


mzetz150
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam pytanie dotyczące Hondy CB500 z rocznika 1997 (Włochy),

 

czy jeśli w zegarach brakuje licznika czasowego to można go dokupić czy trzeba całe kompletne zegary?

 

Czy można je dostać na rynku wtórnym i za jaką mniej więcej kwotę?

 

Pozdrawiam.

Ride to Live - Live to Ride

Romet PONY 301>Mz ETZ 150>Yamaha XJ 600N>Honda VFR 750F>Honda VTR 1000F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, myślę że jednak od tego modelu, tylko tyle że zegary były walnięte i poprostu się uszkodził.

 

Więc jak, myślicie że mogę gdzieś dostać sam licznik przebiegu dziennego?

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez mzetz150

Ride to Live - Live to Ride

Romet PONY 301>Mz ETZ 150>Yamaha XJ 600N>Honda VFR 750F>Honda VTR 1000F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec co z tym licznikiem przebiegu dziennego, jest ale nie dziala czy w ogole go nie ma? Pewnie ta pierwsza opcja, a jak tak to pewnie glowny licznik tez nie dziala, bo to przeciez jedna linka i jeden mechanizm. Sprawdz najpierw sam mechanizm, przy "desce rozdzielczej" i przy kole. Moze cos nie laczy. Co miales na mysli ze zegary byly walniete? Moze moto po dzwonie.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, myślę że jednak od tego modelu, tylko tyle że zegary były walnięte i poprostu się uszkodził.

 

Więc jak, myślicie że mogę gdzieś dostać sam licznik przebiegu dziennego?

 

Pozdrawiam.

 

hmm... napisałeś że go brakuje a nie że jest uszkodzony.... Odpowiadając na twoje pytanie!!! moim zdaniem nie dokupisz samego licznika - może udało by się naprawić stary u jakiegoś szpenia znającego się na tym . Koszt nowego zegara jest kosmiczny jak na polskie warunki. Można szukać na Allegro albo eBay, wymaga to jednak cierpliwości i nie gwarantuje wyniku pozytywnego. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszecie,

 

to chyba raczej moto było po niezłym dzwonie,

 

ponieważ licznika przebiegu dziennego poprostu nie ma, jest dziura w tarczy, nie ma pokrętła zerującego z boku, a także nie działa podświetlenie zegarów przy włączonych światłach.

 

Dziekuję za pomoc.

 

Pozdrawiam.

Ride to Live - Live to Ride

Romet PONY 301>Mz ETZ 150>Yamaha XJ 600N>Honda VFR 750F>Honda VTR 1000F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja wtrące swoje 3 grosze, moja cebula jest po małym ślizgu i też mam problem z licznikiem dziennym, obudowa zegarów jest pęknięta i urwane jest pokrętło od zerowania licznika. Troche jest to problematyczne bo nie moge resetować przebiegu. U mnie podświetlenie na szczęście działa. Może przez zimę wykręce licznik to moze uda sie coś poprawić żeby dało się zerować po zatankowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się,

 

głównie licznik dzienny przydaje się na dalsze wypady, żeby nie trzeba było stawać i sprawdzać ile jeszcze paliwka zostało.

 

Ale tak jak mówicie za dużo niewiadomych i usterek, więc chyba ten moto sobie odpuszczę, wyluzuję i poszukam jeszcze egzemplarza w lepszym stanie.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez mzetz150

Ride to Live - Live to Ride

Romet PONY 301>Mz ETZ 150>Yamaha XJ 600N>Honda VFR 750F>Honda VTR 1000F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos chce to mam do sprzedania liczniki do CB 500 a mianowice obrotomierz ale bez obudowy pełnosprawny i licznik ale niesprawny licznik dzienny( licznik normalne pokauje km i mozę działać a nie jak niedziałaja to obydwa) cena bardzo nonkurencyjna i instalacje z kosta do licznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...