Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze enduro


aruś
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Witam.

Podłączę sie pod temat żeby nie zakładać nowego. Wiec sprawa wygląda nastepująco: Brat chce kupić jakieś endurko żeby poszaleć troche po lesie i czasem przez miasto przejechać więc musi mieć mozliwosc rejestracji. Ja się na enduro kompletnie nieznam więc mu niedoradze tak więc tu prośba do was. Czy moglibyście zapodać jakieś konkretne info o jakimś dobrym enduraku za ok 10 tys, moze byc lekko wiecej. Ale ważne żeby byl z możliwościa rejestracji. Brat niejest żadnym koneserem potrzebne mu endurko do polatania czasami, a nieukrywam że rodzinnie już stwarzamy marzenie każdego motocyklisty czyli 3 moto w garażu : sport (ja) turystyk (ojciec) i endurko(brat). Linki mile widziane Pozdr endurowcy :notworthy:

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnika 2t czy 4t??

Ja bym polecil cos z serii KTM EXC 2t, np:

http://moto.allegro.pl/item163298244_ktm_250_exc.html

Ablo poczciwa YZtke (to jest porzadna machina, nie dla amatora):

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M353704

atut to mozliwosc rejestracji :)

Albo moze jakas Huske 4t ??

http://moto.allegro.pl/item165646855_husqv...negocjacji.html

 

POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ta YZ jest konkretna. Teraz jak wyglada sprawa rwjestracji takiego bike'a?? Bo homologacjii to on niedostanie teraz wiec jak wygladaja koszty zrobienia oswietlenia i jak sie za cos takiego zabrać. Bo tu nieukrywam zielony jestem:) ??

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ta YZ jest konkretna. Teraz jak wyglada sprawa rwjestracji takiego bike'a?? Bo homologacjii to on niedostanie teraz wiec jak wygladaja koszty zrobienia oswietlenia i jak sie za cos takiego zabrać. Bo tu nieukrywam zielony jestem:) ??

Koszty są spore i raczej możesz zapomnieć że będziesz tym jeździł legalnie po ulicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu niby nie?? Przeciez na aukcji koles napisal ze sie da normalnie zarejestrowac bo ma kpl dokumentow i oswietlenie... Najlepiej to zadzwonic i sie popytac ile jeszcze taka rejestracja bedzie kosztowac - nie wiadomo czy ma przeglad itp... POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu niby nie?? Przeciez na aukcji koles napisal ze sie da normalnie zarejestrowac bo ma kpl dokumentow i oswietlenie... Najlepiej to zadzwonic i sie popytac ile jeszcze taka rejestracja bedzie kosztowac - nie wiadomo czy ma przeglad itp... POZDRO

Sorki, masz racje. Nie zauważyłem tego wcześniej. :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten KTM to dosc dziwny jest... Nalezy na niego uwazac... Stoi na allegro juz od dluzszego czasu i nadal nie schodzi. Moze od tego ze jest po remoncie... Trudno powiedziec. Jak bys jechal ogladac to z jakims fachowcem. POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...