Skocz do zawartości

ile spodziewac sie za taki serwis


michals
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

bandit 600 '96

 

ile mozna spodziewac sie (ile uznac ze za drogo i egocjowac badz szukac inego miejsca) za takie cos:

 

regulacja zaworow

synchronizacja i czyszczenie

wymiana swiec

wymiana oleju i filtra

wymiana plynu hamulcowego

 

Co ewentulanie jescze sprawdzic wymienic z takich eksploatacyjnych rzeczy od razu w swiezo kupionym moto ?

 

filtr powietrza, paliwa co ile sie wymienia?

 

z tych z mapki warszawskiej to pasuja mi pod wzgledem lokalizacj gadimex i poland position ...

Ktory bardzej przystepny serwis z waszego doswiadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Gadimex i Polandposition są ok, ale proponuje żebyś sie umówil z Pawlem Borutą z Forum, zrobi to z sercem i duuuuuuuużo kasy zaoszczędzisz :biggrin:

 

p.s. Nie to że wazelina ale wlaśnie dzięki Boruciakowi doprowadzilem moto do porządku po 6 miesiącach "tulaczki" po warszawskich Serwisach :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Gadimex i Polandposition są ok, ale proponuje żebyś sie umówil z Pawlem Borutą z Forum, zrobi to z sercem i duuuuuuuużo kasy zaoszczędzisz :biggrin:

 

p.s. Nie to że wazelina ale wlaśnie dzięki Boruciakowi doprowadzilem moto do porządku po 6 miesiącach "tulaczki" po warszawskich Serwisach :biggrin:

 

wlasnie czytalem te wszytkie mega pozytywne opinie o serwisie Pawła.

Zielonka troche mine podrodze ale widze ze warto.

 

A wracajac do tych cen jak to moze wygladac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak na krowe stać a na łańcuch juz nie

Uwielbiam takie teksty... Jedni mają wiecej kasy a drudzy mniej. Poprostu. Są też tacy (jak ja) co dostali jednorazowo troche kasy kupili sprzeta kasa sie rozeszła a latać trzeba. Nie widze nic dziwnego w tym ze ktoś chce sie dowiedzić ile kosztuje serwis czy ze przerazają go jego koszty, bo ja jak pomysle o wymianie napedu to mnie ciarki po plecach przechodzą. Poprostu jak nie masz nic do dodania to moze nie warto sie odzywać? (Nie mówie ze moja odpowiedź coś wnosi do tematu...) Sorka za spam i pozdro!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie czytalem te wszytkie mega pozytywne opinie o serwisie Pawła.

Zielonka troche mine podrodze ale widze ze warto.

 

A wracajac do tych cen jak to moze wygladac?

 

Warto, warto, nie jest to tak strasznie daleko.

 

Co do cen to ustalane są indywidualnie :evil:

 

 

no tak na krowe stać a na łańcuch juz nie :bigrazz:

 

A ty masz jakiś kompleks pojemności czy cuś? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A ty masz jakiś kompleks pojemności czy cuś? :D

nie mam kompleksów :biggrin: tylko dziwi mnie że jak ktoś kupuje moto czy cokolwiek innego nie bierze pod uwage kosztow eksploatacji a potem płacze że na olej nie stać albo benzyna za droga

ps nie chodziło mi o obrażanie kogokolwiek :rolleyes: poprostu zakup motocykla do dopiero początek wydatków a coniektórzy niezdaja sobie z tego sprawy :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam kompleksów :biggrin: tylko dziwi mnie że jak ktoś kupuje moto czy cokolwiek innego nie bierze pod uwage kosztow eksploatacji a potem płacze że na olej nie stać albo benzyna za droga

ps nie chodziło mi o obrażanie kogokolwiek :rolleyes: poprostu zakup motocykla do dopiero początek wydatków a coniektórzy niezdaja sobie z tego sprawy :icon_evil:

 

Nie wiem czego nie rozumiesz, że ktoś szuka dobrego Serwisu gdzie zapłaci normalne pieniądze za dobrze wykonane usługi? Wiadomo że serwis ASO jest o 50% a czasami nawet więcej droższy niż nie Autoryzowany. Już nie mówiąc o jakości świadczonych usług :D

 

p.s. Niech dla przykładu Paweł napisze jak wyglądały Gaźniki po regulacji i czyszczeniu w Hondzie Plaza!!!!

Edytowane przez klaudiusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

regulacja zaworow

synchronizacja i czyszczenie

wymiana swiec

wymiana oleju i filtra

wymiana plynu hamulcowego

 

 

Jesli chcesz dla porównania cennik z Anglii to .......... usiadz wygodnie i przygotuj 250 ...... funtów :)

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co porownywac... Angli to Angli, Niemcy to Niemcy a Polska to Polska...

250 funtow czyli okolo (250*~6) 1500zł... wiec do czego zmierzasz?? czy to jest duzo czy malo??

Bo wydaje mi sie ze nie ma co przeliczac... bo jakby sie przeliczalo to szajbicy mozna by dostac i nic nie kupowac... wydaje mi sie ze 250 f to jest tygodniowka jakiegos Angola...

 

A jesli chodzi o kolege to... wymienic swiece, olej i filtr mozesz sam... nawet bez wczesniejszej praktyki. Tylko wez narzedzia i wiecej odwagi... bo w tych elementach nie ma nic skomplikowanego... poczytaj tylko na forum co i jak i dzialaj sam... zaoszczedzisz 50 zl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bandit 600 '96

 

ile mozna spodziewac sie (ile uznac ze za drogo i egocjowac badz szukac inego miejsca) za takie cos:

 

regulacja zaworow

synchronizacja i czyszczenie

wymiana swiec

wymiana oleju i filtra

wymiana plynu hamulcowego

 

 

 

... a nie chcesz obniżyć kosztów część rzeczy robiąc samemu ?? Wymiana świec, czy też oleju to żadna filozofia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a nie chcesz obniżyć kosztów część rzeczy robiąc samemu ?? Wymiana świec, czy też oleju to żadna filozofia ...

 

no nimy tak. gdyby tylko to bylo to bym sie pokusil i sam nawet nie ze wzgledu na te 50zl jak piszecie ale czas i wygode (zaworzenie moto odbierane itd)

No ale jako ze potrzebuje jako taki serwis wiekszy zrobic po zakupie moto to jesli takie czynnosci to faktycznie 50zl to ...

 

Ewntualnie jescze sobie mysle ze faktycznie olej zostawie sobie na pozniej (wiosna) i moze dla siebie samego. Ze wzgledu na to ze wszytsko chcialbym zrobic teraz przed zma zeby od razu w kazdej chwili moto bylo gotowe do jazdy i nie trzeba bylo w kolejkach czekac na serwis. No a olej moze i sie n zestarzeje przez zime noa le chyba lepiej zawsze miesc nawet te minilane swiezszy olej niz minimalnie starszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...