Skocz do zawartości

Prawo jazdy na samochód od 16 lat....


damian-kmx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A moim zdaniem dobry pomysł... (nie patrzcie na wiek mój bo to nie dlatego to pisze). Jeżdżąc z rodzicami mam szanse podszkolić się w jeździe itd. to chyba lepiej niż kiedy skończę 18lat wsiadam SAM do samochodu, prawie nic nie umiem i jadę - w tym przypadku jest większa szansa na spowodowanie wypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest artykuł datowany 7 luty 2007. A 6 Lutego 2007 przyjęli projekt ustawy z tego co mi wiadomo... czyli jeszcze moze byc debata nad ustawa lub jeszcze zgłoszenie do komisji sejmowej o wydanie ekspertyzy (własnego zdania) i dopiero głosowanie... więc albo ja mam złe info albo tam źle piszą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

jak dla mnie to by było spoko TYLKO czy to będzie przestrzegane? znając polskie realia śmiem sądzić, że niestety nie :icon_razz: ale spójrzmy na to z 2 strony w stanach (USA) prawo jazdy jest odstępne od 16 lat i to bez większych ograniczeń i jakoś nie powodują tyle wypadków dlaczego zapytacie? ponieważ wbrew pozorom najczęstszą przyczyna wypadków jest stan polskich dróg a nie brawura ponieważ nawet jeżeli ktoś jedzie za szybko (czego nie polecam) ale po dobrej drodze to jest duża szansa ze wyjdzie z tego cało a jeżeli jedzie po naszych szwajcarskich dziurach to jego szanse dramatycznie spadają chodzi tu o jazdę puszką jak i moto

 

tylko żebyście nie pomyśleli że zachęcam do szybkiej jazdy :icon_mrgreen:

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to by było spoko TYLKO czy to będzie przestrzegane? znając polskie realia śmiem sądzić, że niestety nie ;) ale spójrzmy na to z 2 strony w stanach (USA) prawo jazdy jest odstępne od 16 lat i to bez większych ograniczeń i jakoś nie powodują tyle wypadków dlaczego zapytacie? ponieważ wbrew pozorom najczęstszą przyczyna wypadków jest stan polskich dróg a nie brawura ponieważ nawet jeżeli ktoś jedzie za szybko (czego nie polecam) ale po dobrej drodze to jest duża szansa ze wyjdzie z tego cało a jeżeli jedzie po naszych szwajcarskich dziurach to jego szanse dramatycznie spadają chodzi tu o jazdę puszką jak i moto

 

tylko żebyście nie pomyśleli że zachęcam do szybkiej jazdy :buttrock:

pozdrawiam

 

Ty normalnie EXPERT jestes, byles widziales, znasz mentalnosc ?

 

W Stanach bez pojazdu nie ma zycia - odleglosci.

 

Drogi nie maja tu nic wspolnego z umiejetnosciami. Wypadki powodowane sa przez brak praktyki, nadmierna predkosc, Brawure.

 

W Stanach jak przekroczysz 15 mil to idziesz do pudla odsiedziec, a scherif stoi i tylko czeka, jak w chlopcach radarowcach. Kary choredalne wiec i dyscyplina jest inna. Wprowadz ten model w PL i zobaczysz co bedzie.

 

Klasyczny przyklad podales sam, jedziesz za szybko i nie panujesz nad pojazdem, jedz wolniej nie popadniesz w tarapaty i nie bedziesz mial dylematu wyjsc z depresji.

 

:biggrin:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam Przepraszam ze odswiezam temat ale chciałbym sie dowiedziec czy ten przepis wchodzi czy nie?? Ma może ktoś jakieś informacje?? Prosze o odp. Słyszałem ze jakies zmiany mają wejść ale czy to to niewiem. Jak ktoś coś wie to Prosze pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...