Skocz do zawartości

Co znaczy umieć jeździć???


Dzulu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

klmcodec158 <- sciagnij te codeki i powinno byc ok

 

http://www.9down.com/story.php?sid=7210

coś nie bangla
File K-Lite_Mega_Codec_Pack_1.58.rar don`t exist on our server!
Edit: Znalazłem gdzie indziej te kodeki, własnie zasysam Edytowane przez Sligier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to już bardzije kwalifikuje się na niski lot niż na jazdę. Kiedyś na komarku też wchodziłem tak w zakręty z tym że średnio przy 40km/h i na leśnej drodze. CIekawe czy oni posiadają w moto abs z tyłu?

 

heh ... to że umiesz coś takiego zrobić na piachu przy predkościach < 50 km/h to chyba każdy kto ma ponad 20 konną maszyne umie ... przy zakonczeniu skrecania poprostu odkręcasz manetke... albo z predkości 30 km/h zablokować tylne koło na ziemi ...tylko zrób coś takiego przy 200km/h i nie posraj sie w gacie :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak np. trenuje wschodnie sztuki walki i jak widze kolesi z latami spędzonymi na macie dzień w dzień po kilkanascie godzin to też mi szczęka opada.

Tutaj jest podobnie ludzie mają talent, i śmigają na torach, poświęcają się temu, z tego jedzą chleb, mają sprzęt i warunki, ja na przykład toru wyścigowego na oczy nie widziałem (przypuszczam jak duża cześć użytkowników) więc szacunek i pozostaje pozazdrościć tylko, ale nie łudzić się że ktoś tak doskonale sobie poradzi nie dając w to tyle czasu serca i nie mając gdzie jeździć.

Co do nas zgodze się z monterem75 bo od polskich motocyklistów można się dużo nauczyć bo każdy wie jak czasami bywa niebezpiecznie na drodze przez pajaców a czasem przez nas samych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość centymetr_sześcienny

Pytanie do forumowych akrobatów:

Jak z takich sytuacji wychodzić (np shimmy)?

Ja bym się nawet pomodlić nie zdążył przed spotkaniem z żyzną glebą.

 

ps. odrazu napiszcie jak wyhamować na mokrej nawierzchni przed babami przechodzącymi przez jezdnię.

Edytowane przez centymetr_sześcienny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. odrazu napiszcie jak wyhamować na mokrej nawierzchni przed babami przechodzącymi przez jezdnię.

Śmialo wal, mozesz tym pomóc innym użytkownikom drogi... :icon_mrgreen: A jak uchronic sie przed kozakami w golfach, ktorzy wyskakuja na kazdym skrzyzowaniu, bo oni w koncu sa wieksi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...