Skocz do zawartości

Szaleństwa na gokartach


krzycho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

Mam propozycje żeby maniacy predkości i wszyscy którzy lubią dobra zabawę spotkali się jakiegoś dnia w Warszawie na gokartach. Na moto jak sami wiecie juz pogoda nie ta ale nadal mozna zafundować sobie adrenalinke na czterech kółkach. W grupie jest dużo taniej bo normalnie to droga zabawa i bedzie okazja żeby sie poznać i pogadać. Co do obiektu to ja proponuje Geanta na połczyńskiej bo sporo lepszy standart niż w IMOLI a na Carrefour juz za zimno niestety, Wymyśilibyśmy fajny temin - wynajeli tor i byłoby supeeer

 

Co Wy na to ?

 

Pozdrawiam

 

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam swój tor rozstawiany swego czasu pod marketami, ale od trzech lat już nie rozstawiam bo latania koło tego trochę jest a zyski małe.

 

Gokarty fajne , niemieckie Rimo z silnikami Hondy 200/250ccm.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli komu pasuje czas w piatek o 19tej ?

 

jezeli chodzi o tor to mamy dwa wyjscia - albo zarezerwować tor za 560 zł za 1 godzine jazdy - maksymalnie 3 pojazdy na torze albo po prostu przyjsć pojezdzić i każdy zapłaci za to co wyjeżdził. Co wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było baaardzo, baaardzo fajnie. Z forum 205 byli adi205 (teraz 206 HDi) i Alexil i ostro daliśmy w palnik. Alexil jezdził pierwszy raz a już pod koniec 5 minutówki zaczął dublować ;-) Poza tym pare osób z firmy i forum moto ścigacz.pl. Tor fajny bo trudny technicznie i obsługa okej i pojazdy o osiagach zbliżonych do siebie. I taki burdel zrobiliśmy że sobie pojezdziłem pare razy bez kolejki ;-)

 

I ręka baaardzo mnie teraz boli od kiery i noga od gazu ale warto było..

 

A we wtorek jade do Krakowa i po południu sie przymierze do czasu Kubicy na jego torze. Może ktoś jest z Kraka i chce pośmigać ? Very Happy

 

http://forum.scigacz.pl/viewtopic.php?t=3062&start=60 - troszeczke zdjec ze spotkania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o kwestie gokardow to mam pytanko bo ja generalnie pochodze z radomia i mamy tu dosc dobre warunki na taka zabawe wraz z wypozyczalnia, ale nie o tym chcialem chodzi mi o to ze mam malego zapalenca ktory by chcial sprobowac sil w tym sporcie tylko zawodnik jest z warszawy i jego opiekunowie nie maja zielonego pojecia czy znajduje sie tam jakis klub dla milosnikow kartingu, dlatego prosze jesli ktos ma jakies inf na temat gdzie mozna wynajac taka zabaweczke pojezdzic na jakims fajnym torze lub ewentualnie zapisac sie do jakiegos zrzeszenia to bardzo bym prosil o odp z gory dzieki serdeczne i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...