Skocz do zawartości

Honda NSR 125R


FrAnEk654321
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem tego typu, ze posiadam Honde NSR 125R i zdazy mi sie tak nieraz ze jak zajde go garazu i chce ja odpalic to rozrusznik nie daje zadnych znakow zycia. Przegladalem cala instalacje, wszystkie kable sa zaizolowane, zadne nie sa otatre nic. A nieraz zajde i rozrusznik okreci bez problemowo i bedzie krecil normalnie do czasu, a jak wogole nie zakreci to wogole juz nie zakreci, dopiero po kilku dniach sie odezwie. Sam juz nie wiem co to moze byc, najgorsze jest to ze jak sie nie odzywa to nie slychac zadnego przekaznika nic. Jest na to jakies racjonalne wytlumaczenie??? Jesli tak to prosze o pomoc

 

 

POZDRO: Z gory dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie nie łączy Ci wyłącznik zapłonu albo wył. bocznej podstawki o ile jest, lub przekaźnik(i) który(e) jest(są) sterowany(e) tym(i) wyłącznikiem(ami) o ile są. Weź woltomierz i sprawdź czy po wciśnięciu startera pojawia sie napiecie na przekaźniku rozrusznika, (elektromagnesie)...

Pozdrawiam Seb

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem tego typu, ze posiadam Honde NSR 125R i zdazy mi sie tak nieraz ze jak zajde go garazu i chce ja odpalic to rozrusznik nie daje zadnych znakow zycia. Przegladalem cala instalacje, wszystkie kable sa zaizolowane, zadne nie sa otatre nic. A nieraz zajde i rozrusznik okreci bez problemowo i bedzie krecil normalnie do czasu, a jak wogole nie zakreci to wogole juz nie zakreci, dopiero po kilku dniach sie odezwie. Sam juz nie wiem co to moze byc, najgorsze jest to ze jak sie nie odzywa to nie slychac zadnego przekaznika nic. Jest na to jakies racjonalne wytlumaczenie??? Jesli tak to prosze o pomoc

POZDRO: Z gory dzieki za pomoc

dzieki, dzisiaj odpalil normalnie, ale jak nastepnym razem mi nie bedzie chcial brocic to zrobie jak mowisz. DZIEKI pozdro P.S fajny piesek i moto oczywiscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź masę przy silniku.

u mnie podobne objawy miałem. zmasowałem na nowo, przeczyściłem styki i kręci jak goooopi :icon_rolleyes:

dzieki popatrze, bo juz mnie to pomalu denerwuje!!!

 

POZDR: P.S acha zgadzam sie z ta pogoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w nsr terz cos sie takiego robiło czasamim, ale winny był bezpiecznik który czasami nie łączył

a masz jakies czesci do nsr, potrzebuje siedzenie!!!

dzieki

 

POZDR :icon_mrgreen: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2f75c265e03468eb.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...