Skocz do zawartości

Czy macie zamiar jezdzic w zimie?:)


Rekomendowane odpowiedzi

Tamta zime latalem moja suza po sniegu ale byla kostka zalozona.

Tej zimy chyba nie polatam bede kupowal pierdolki do moto :icon_razz:

A co do pogody to juz 7 dni jak nie jezdze poprostu nie da sie wiatr wieje strasznie silny i pada snieg z deszczem

Edytowane przez Arma87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Co do ogumienia to chyba zwykła kostka nie wystarczy :buttrock:

Lepiej okuć moto w takie coś:

http://www.bikepics.com/pictures/490066/

http://www.bikepics.com/pictures/519151/

http://www.bikepics.com/pictures/519152/

 

Jeździ sie wtedy jak w lato :clap: ale nie myślcie że w głębokim śniegu nawet coś takiego pomoże :wink: wtedy jesteśmy zdani tylko na własne mięśnie... :banghead:

pozdro

Ktos z was probowal we wlasnym zakresie wykonac cos takiego, bo specjalnie ostatnio zatrzymalem komplet lekko juz zurzytych kapci z zamiarem wykonania czegos takiego jak tych fotkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche grzeszysz tak pisząc. może do DT to i kosztują 40zł ale orginalne NOK'a kosztują 150zł. Olej to oże sobie kosztować 40zł... Co dla niektórych dochodzą jeszcze koszty wymiany. A jak puści tylny amor to jumż wyższa szkoła jazdy, samemu nie bardzo idzie to wymienić a za taką regeneracje wezmą ze 200zł najmniej ;]

 

Heh jestem akutalnie w trakcie wlasnie regeneracji tylnego amora od 3miesiecy :D ale jutro albo w srode juz

bede miał... amor oddałem do gdanska do mxbrendlera koszt to 320 zł chyba z kawalkiem nie pamietam juz ;) Amor miał bym juz po tygodniu tyle ze u mnie wynikneło kilka komplikacji... nietypowy rozmiar uszczelniacza + zardzewiała sztyca ;/ ktorej nie dało sie dokupic ;/ ale zato bede miał zrobione na patacie i tez bedzie działac :D

I tak przy okazji ile moze kosztowac regeneracja przedniego zawieszenia ?? I teraz bardzo mocno sie zastanawiam czy smigac w zime bo raczej nie koniecznie widzi mi sie kolejna regeneracja amora... chyba nie niszcza sie tak strasznie szybko te uszczelniacze w zime ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tamta zime jak mialem skuta ( cpi hussar 50 ) smigalem tak dla zabawy w zime i na ulicy ubitego siegu udalo mi sie rozpedzic do 80 km/h z tym ze potem przez jakies 300 m hamowalem ;p ale ogolnie to jest super zabawa w zime a moj moto teraz stoi ehh ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos z was probowal we wlasnym zakresie wykonac cos takiego, bo specjalnie ostatnio zatrzymalem komplet lekko juz zurzytych kapci z zamiarem wykonania czegos takiego jak tych fotkach.

 

No to jest mojej własnej roboty :icon_razz: Eleganckie, co ?:icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę dziś popołudniu do garażu....na moto, rzecz jasna (w Krakowie chłodno i pada.....momentami leje :flesje: ) Po drodze mija mnie jakiś maniak na simsonie, piątka w górze z jednej i z drugiej strony :bigrazz: Coś mnie tknęło...postać jakby znajoma :bigrazz: Patrzę o to mój staruszek (64 lata)!!!!

Zawracam i pytam: "Czy tatuś czasem nie przesadza?" A on mi na to z uśmieszkiem: "Trzeba maszynę przepalić".... Myślałem że padnę :notworthy:

Spoko gość, nie sądzicie?

Na to wszystko i z tej radochy dziś wieczorem u niego kilka herbat z rumem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę dziś popołudniu do garażu....na moto, rzecz jasna (w Krakowie chłodno i pada.....momentami leje :) ) Po drodze mija mnie jakiś maniak na simsonie, piątka w górze z jednej i z drugiej strony :) Coś mnie tknęło...postać jakby znajoma :bigrazz: Patrzę o to mój staruszek (64 lata)!!!!

Zawracam i pytam: "Czy tatuś czasem nie przesadza?" A on mi na to z uśmieszkiem: "Trzeba maszynę przepalić".... Myślałem że padnę :icon_mrgreen:

Spoko gość, nie sądzicie?

Na to wszystko i z tej radochy dziś wieczorem u niego kilka herbat z rumem :icon_mrgreen:

No to masz mocnego Ojca heh fajan historia :) Ja dzis na motorek nie wyszedlem :( padalo jak nie wiem co i po ostatniej ostrej jezdzie cos sie chyba przeziebilem, poczekam az wyzdrowieje i ogien :cool:

 

Jeszcze jedno mozecie mi powiedziec dlaczego cos mi nie wychodza poslizgi :) ? Wchodze w zakret daje mu na maxa a on nic tylk wyrywa na kolo albo przyspiesza. czemu tak jest czy to wina ze wymienilem oponke na nowa kostka ok 2cm bieznika ? czy moto za slabe ? Robie to na sliskiej nawierzchni :(

Edytowane przez ,ichal_dh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtą zime śmigałem na DR650 - było cięzko ale zabawnie , więc tej zimy napewno polatam na 350 bo z tą masą juz mozna sobie poradzić, w sumie to juz tylko na jakiś wiekszy śnieg czekam bo jak dziś wyjechałem na deszcz to zaprzyjemnie nie było , ale i tak 2 godzinki poszalałem. Z mrozem myślę ze nie bedzie problemu ważne żeby jakieś wiatroszczelne i oddychające wdzinako miec bo na cebule to raczej bym sie nie ubierał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz mocnego Ojca heh fajan historia :clap: Ja dzis na motorek nie wyszedlem :lalag: padalo jak nie wiem co i po ostatniej ostrej jezdzie cos sie chyba przeziebilem, poczekam az wyzdrowieje i ogien :icon_mrgreen:

 

Jeszcze jedno mozecie mi powiedziec dlaczego cos mi nie wychodza poslizgi :biggrin: ? Wchodze w zakret daje mu na maxa a on nic tylk wyrywa na kolo albo przyspiesza. czemu tak jest czy to wina ze wymienilem oponke na nowa kostka ok 2cm bieznika ? czy moto za slabe ? Robie to na sliskiej nawierzchni :(

 

 

kmx niby cienizna ale mi jakoś wychodzą poslizgina śniegu i sie śmigo bokiem.

może coś robisz nie tak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...