Skocz do zawartości

opona crossowa


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka jest najtrwalsza opona do crossowki 250?? teraz mam założoną pirelli i trzymała się dosyć dobrze . Co możecie polecić ?? Chodzi o to zeby jednak sezon na niej przejezdzić jezdże często z regóły po lasach lub torach ale czasami zdarzy się też wyjechać na asfalt . Kolega kupił mitasa na twarde nawierzchnie i zdziera sie w oczach:D i teraz nie wiem co robić motocykl jest mocy okolo 50 KM i jak jeżdzimy to 3 bieg do odcięcia . Z gory dzieki za pomoc . <pozdro>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko dobre oponki (od ok 250 - 300 zl i wiecej), ja na wiosne kupilem Bridgestone ale po miesiacu zroznicowanej jazdy zostalo z 3 mm :/ .Kiedys mialem Dunlopa dosc dlugo latalem i sie trzymala , teraz mam King Tire tez dosc trwala ,ale kiepska przyczepnosc. Moze Kenda ponoc daja rade , sam chyba taka zakupie, bo waham sie miedy mitasem a ta wlasnie Kenda.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mitas c-02 da radę

to najgororsza guma mitasa, stary model ktorego nikt inny nie produkuje, bardzo grube kostki ktore w niczym nie pomogaja ajedynie gubia przyczpenosc. Z tanich i dobrych opon to mitas C-10 a troche drozszy i naprawde trwaly C-16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dam zlego slowa powiedziec na c-02, niezdarzylem zmienic oponki na enduro przed wyjazdem na rybnik wiec pojechalem na tym mitasie. Zrobilem 750km po szosach (1/2 autostrada) i o dziwo mitas sie nie zjechal nawet o 1mm :) od zakretow tylko boczne kostki zaczely miec slady zuzycia, kupilem tego mitasa nowego i przejechalem na nim okolo 3500km z tego jakies 1500 po szosie. z poczatku szybko sie scieral a pozniej jak by sie zatrzymal w miejscu i nic go nie rusza. dodam ze oponka nie jest w zadnym pierdopedzie tylko w 650. Lubie bawic sie w latanie na gumie i okazjonalnie poscic dymek z opony wiec jak dla mnie to ona jest pancerna. Co do przyczepnosci w terenie to faktycznie nie jest najlepsza ale jezeli ma sie tylna felge 17 cali to nie wiem czy jest lepsza oponka. na przyszly sezon bede testowal kende i zobaczymy jak da se rade.

pozdro

Edytowane przez Asmodan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też nie narzekałem na miatsa c-02, warunek to niskie ciśnienie, max 0,7 bara , co do przyczepności to c-02 bardziej się klei podłoża niż c-10

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...