Skocz do zawartości

Nowy moto ;PP sie pochwale


Rekomendowane odpowiedzi

dokladnie-mozna wyrwac zajebioza okazje. wlasnie ta drzka jest z ebay'a. kontener na moto kosztuje 425$ (a w Polsce musialem jeszcze 240zl doplacic DOMIE do tej przesylki [hamstwo i bezczelnosc] -niby nie duzo ale 425$ to mialo byc wszystko - stwierdzili ze doma w PL i w USA to dwie inne firmy i takie tam bzdety i musze cos oplacic w wysokosci 240zl ;]] )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli sam transport ok 2000 zl :/ kupa kasy. Jaka waga kozy ?? Zawiecha to cos firmowego czy jakis standart ?

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie-mozna wyrwac zajebioza okazje. wlasnie ta drzka jest z ebay'a. kontener na moto kosztuje 425$ (a w Polsce musialem jeszcze 240zl doplacic DOMIE do tej przesylki [hamstwo i bezczelnosc] -niby nie duzo ale 425$ to mialo byc wszystko - stwierdzili ze doma w PL i w USA to dwie inne firmy i takie tam bzdety i musze cos oplacic w wysokosci 240zl ;]] )

 

a miales tam w Stanach kogos czy sam tam pojechales i zorientowales sie co i jak?? czy tak w ciemno kupiles??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli sam transport ok 2000 zl :/ kupa kasy. Jaka waga kozy ?? Zawiecha to cos firmowego czy jakis standart ?

 

nom transport oscyluje w tej cenie. waga 119kg (z elektrykiem jest) :biggrin: wydaje mi sie ze zwiecha standard ale jak wroce ze szkoly to sie jeszcze upewnie :wink: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mag*Magic mam nadzieje, że się nie obrazisz, że tak chamsko si wrąbie w temat :icon_razz:

No ale dzisiaj zawitała do mnie skromniejsza wersja DRZ czyli DR 350S'93r. :crossy:

Tak się złożylo, że dzisiaj śnieg spadł i musiałem po nim jeździć :buttrock: DR'a ma fajnie oddaje moc, wydaje mi się, że to nie żadna mina, nic w niej narazie robić nie trzeba. Za jakiś czas tylko olej i bede latal :icon_mrgreen:

Dałem 5000 i jeszcze transport 400zł i napewno nie żałuje :icon_razz:

http://www.bikepics.com/members/benek14/93dr350/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...