Skocz do zawartości

Nowości Enduro na rok 2007 z Intermot


Lovtza
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie uporaliśmy się z materiałem z Intermotu.

 

Cała relacja ma 47 stron i jest dostępna u nas w serwisie.

 

Podaję Wam linki do opisów nowości enduro/supermoto na rok 2007, pokazanych na targach w Kolonii:

 

Kawasaki KLX 450 - model 2008

KTM 690 SM - model 2007

KTM 950 R Superenduro - model 2007

KTM 250 EXC-F - model 2007

KTM 300 EXC-E - model 2007

KTM 450 SX-F - model 2007

KTM 505 SX-F - model 2007

Buell XB-RR - model 2007

BMW G 650 - model 2007

BMW HP2 Megamoto - model 2007

 

i jeszcze Bonus dla osób pełnoletnich - ostra prezentacja Gixxera 1000 z Paryża:

Suzuki GSX-R 1000 - ostre tango w Paryżu

 

 

Lovtza

Ścigacz.pl - www.scigacz.pl | California Superbike School w Polsce - www.sbkschool.pl

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KTM 450 ladna maszynka :biggrin: ciekawe od czego sa te wizjery ? na glowicy i pod cylindrem . 505 to nowosc czyzby wycofali 525 ? silnik zupelnie inny DOHC jak w 250, niezle sie zapowiada czas pokaze czy konstrukcje sa udane i sprzwdzily sie w sporcie, ramy nadal stalowe cos w tym musi byc :D .Mama wrazenie ze KTM zaczyna robic skomplikowane silniki (690) , rama od SM nie posluzy juz do enduro ,brak kolyski pod silnikiem.

 

BMW zaczyna robic corazlzejsze enduro ,rozdziela na typy ,kto wie moze za 2 - 3 lata doczekamy sie crosa i hard enduro BMW :biggrin:

 

KLX wyglada calkiem niezle ,ciekawe czy cena bedzie atrakcyjna

Edytowane przez Nitomen

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie Katy mają w sobie coś nowego,i inny odcień pomarańczy maja:D(szczerze wolalem stary odcień), inaczej piecyki wyglądają, plastiki i ogółem wszystko inne, wizualnie fajnie to sie prezentuje nie wiadomo tylko czy nie bedą awaryjne i jakie beda mialy wady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik to powiekszony piec z 250 , slyszalem niepochlebne opinie o tym silniku ,albo to ploty :icon_twisted:

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy KTM 450 SX-F jest piękny, podoba mi sie wyglad nowej 450tki. :) :icon_razz:

KLX 450 też jest fajny, ciekawy jestem ile bedzie miał kucy i czy bedzie konkurował z motorkami typu KTM EXC 450, Yamaha WR 450 czy z bardziej lajtowymi . :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jestem pod wrażeniem tych ktm-ów, a najbardzej mi sie spodobało to że exc300 ma rozrusznik elektryczny. Pierwsze hard enduro 2t z magicznym guziczkiem, :icon_twisted:

Edytowane przez endurowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekaw czy Kawasaki w końcu zrobiło coś w klasie WR,EXC tudzież HM. Wygląda zajebiście.

 

W trakcie pisania posta przeczytałem co tam napisaliście i już wiadomo. Ta sama klasa co EXC. Jest to KXf 450 z osprzętem "drogowym". Fajne by było jakby odniósł sukces bo mi się zawsze zielone podobało :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie znaczy sie co bedzie za rok lub wiecej do kupienia ??

 

p.s a KXF-y nie mialy osprzetu drogowego ??

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...