Skocz do zawartości

CO WYBRAĆ POMOCY


ADID
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!POTRZEBUJE WASZEJ POMOCY. Miałem zamiar kupić sobie Yamaha tzr 125/50 ale niestety nic z tego nie wyszło :):(:P wiec szukam jakiegoś skuterka 125/50. Wiec jaki skuterek jest najlepszy pod względem:

-bez awaryjność

-cen część

-szybkość (przed i po odblokowaniu)

-mocy

 

Z GÓRY DZIĘKI!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do jakiej kasy?

Na allegro ostatnio była Runner 180/50 i SRki 150/50 :(

TO chyba jakies wersje po tjunigu - wymianie cylindra na wiekszy.

Ta Gilera i te Aprilki ciągle są, bo aukcja była czysto informacyjna, popatrzcie zresztą na aukcji usera "loblo" - on sprowadza wszystko na zawołanie, także takie wynalazki. A Runner 180 były też chyba seryjnie (ale nie mam pewności).

 

P.S. 200 postów ! :-) Mało, ale liczy się jakość :-D.

Edytowane przez Arcer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I. Peugeot 206 WRC to taki samochód do rajdów, za to Peugeot Jet Force 50 w malowaniu 206 wrc to już co innego. Na NSR125 Repsol Edition też powiecie Honda Repsol? :icon_twisted:

II. Po za tym to chyba jest 307 WRC a nie 206...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do jakiej kasy?

Na allegro ostatnio była Runner 180/50 i SRki 150/50 :icon_twisted:

TO chyba jakies wersje po tjunigu - wymianie cylindra na wiekszy.

 

Pozdrawiam

 

runnery 180 i sr 150 są w standardzie, to nie tuning.

A co do tego użytkownika "lobo" to zdaje mi się że większość jego moto ma wałkowane roczniki...

dużo zawyżone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I. Peugeot 206 WRC to taki samochód do rajdów, za to Peugeot Jet Force 50 w malowaniu 206 wrc to już co innego. Na NSR125 Repsol Edition też powiecie Honda Repsol? :icon_twisted:

II. Po za tym to chyba jest 307 WRC a nie 206...

glupoty gadasz wiec cicho .. Jest taki Peugeot Speedfight 2 206 wrc ... a twoja rg to chyba ten taki suzuki samurai ? z malowaniem rg ktora jezdzi po lasach ? :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o skutery to jest troche kłopotu , bo Częsci sa dosyć drogie chodzi mi tutaj o marki typu Yamaha peugeot itd ale postawiłabym na Yamahe jesli chodzi o skutery. Odrazu mówi nie bierz CPI to jest g***o miałam co chwile się psuło cały czas tylko w serwisie będziesz siedział. A jeśli chodzi o odblokowanie to też jest lipnie bo zazwyczaj sa zablokowane tak ze trzeba mieć kabel i program do odblokowywania komputerowego więc jest kijowo ale tak jak mówie ja bym stawiala na Yamahe :icon_razz:

 

pozdrawiam i udanego wyboru :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Moze moje Tgb ? :icon_razz: za 2500 oddam , niecaly tydzien zmienilem cylinder (niecale 200 km ma przejechane , mam na to rachunek jak cos i na wszystkie inne czesci) , lozyska na wale , regeneracaja walu itp , no jak z salonu :icon_twisted: Polecam :)

Edytowane przez Bari
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyl. 70 tak?

jak kiedys do 2000 bys zszedl to ja wezme...

heh

 

Jeśli chodzi o skutery to jest troche kłopotu , bo Częsci sa dosyć drogie chodzi mi tutaj o marki typu Yamaha peugeot itd ale postawiłabym na Yamahe jesli chodzi o skutery. Odrazu mówi nie bierz CPI to jest g***o miałam co chwile się psuło cały czas tylko w serwisie będziesz siedział. A jeśli chodzi o odblokowanie to też jest lipnie bo zazwyczaj sa zablokowane tak ze trzeba mieć kabel i program do odblokowywania komputerowego więc jest kijowo ale tak jak mówie ja bym stawiala na Yamahe

niebierz yamahy, silniki slabe jak w tych wszystkich cpi itp. no chyba ze aerox ale to juz wyjątek. ja bym ci radzil nrg,sr,speedfight,aerox, tyle ze niekoniecznie 125, kup 50 po tuningu. i tez beddzie dobrze, ale ja tam bym wolal biegowke

Edytowane przez Jimmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...