Skocz do zawartości

szerokie półki


kardan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja swoje do mojego dragstara zamawialem w firmie z Jeleniej Gory pod wymiar koszt 1100 zloty komplet 2 polki 3 cm grube i sztyca .

 

nie polecam jednak tej firmy bo mialo byc 2 tygodnie a waszlo 2 miesiace!!!

 

na allegro oglasza sie czlowiek z Gdanska tez robi polki koszt 1000 zloty.

 

tanszej alternatywy nie znalazlem poza ebay.com z USA ale tam tylko pod ramy od HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę w mozliwość zrobienia tanich , porządnie wykonanych podestów ,a to dlatego ,że fabrycznie są odlewane, i czy jeden komplet ,czy seria musi być zrobiona forma , która kosztuje wiecej niż podesty w sklepie , we własnym zakresie mozna próbować frezować , potem jeszcze trzeba je wypolerować pochromować lub polakierować , potrzebne też będą wkładki gumowe , własnym sumptemmożemy je wyciąć z jakichś grybych gum ,ale napewno nie bedzie to wygladało estetycznie (w moim moto handlarz brakujące orginalne z podestów pasażera zastapił docinanymi i przykleił na budapren ,odpadły po miesiacu , ja je wkleiłem w firmie od szyb samochodowych , uznałem że klej do szyb będzie pewny i sie nie pomyliłem ,ale koszty to 50 PLN) skoro firmowe np. Higway Hawk'a to koszt od 500 do 700 PLN , to po so wyważać otwarte drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedź na ul. Mickiewicza - kiedyś tam była Honda. Dorabiają półki, ale nie znam kosztów. Kiedyś z gościem na Orlim Gnieździe rozmawiałem to mówił, że półki 30* dorobił za 500 zł.

 

* - szerokość /na grube lagi, szeroki przód/

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz za autokomisem "Venta"(czy jakoś tak)?

Tak, otworzyli tam niedawno komis itp - kolega znimi rozmawiał odnośnie adaptacji innych lag do swojego moto /na bazarze/ i powiedzieli mu, że mogą dorobić półki bez problemu...

PS

A co kombinujesz ze sprzętem ? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, otworzyli tam niedawno komis itp - kolega znimi rozmawiał odnośnie adaptacji innych lag do swojego moto /na bazarze/ i powiedzieli mu, że mogą dorobić półki bez problemu...

PS

A co kombinujesz ze sprzętem ? :(

Po prostu potrzebuję podrasować przód :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...