Skocz do zawartości

Jaki motur polecacie?


MaCieJek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam 16 lat i od 2 lat jeżdze skuterem(93r. 60km/h :) ) no i mi zbrzydło i chce sie przesiąść na coś więszego. Na prawko A1 szkoda mi kasy, ale myśle o większym sprzecie zarejestrowanym na motorower. I tu moje pytanie: Co polecacie? Chciałbym jakiegoś ściga :) , ale 80 ccm (nie 125). Który sprzęcik jest godny uwagi, mniej więcej jakie osiągi? Moze ktoś ma coś takiego i moze mi pomoc? Bardzo prosze, z gory dzięki! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie coś do 6000zł, a co myslicie o aprilli rs 80?

Z Aprilią styczności nie miałem, ale na pewno zaraz ktoś będzie pisał, że to awaryjny sprzęt - więc ja od siebie polecam Hondę NS-1. Primo: tańsza (nie daj się zwieść cenom z allegro :-)), secundo: nie pierdzi aż tak strasznie, tertio: za tę kwotę kupisz motocykl, zaopatrzysz się w cały kombinezon, kask itd. i jeszcze zostanie co nieco na benzynę. No i ważny plus: wspólne siedzenie z pasażerem (pasażerką) :-P, czego Aprilia (z tego co mi wiadomo) nie może ci zaoferować. Z częściami jest nienajlepiej, ale z tego co widze, na brak kasy nie narzekasz :-), więc w razie czego w Motobocie mogą sprowadzić oryginały na zamówienie. Służę pomocą w razie szczegółowych pytań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam 16 lat i od 2 lat jeżdze skuterem(93r. 60km/h :) ) no i mi zbrzydło i chce sie przesiąść na coś więszego. Na prawko A1 szkoda mi kasy, ale myśle o większym sprzecie zarejestrowanym na motorower. I tu moje pytanie: Co polecacie? Chciałbym jakiegoś ściga :) , ale 80 ccm (nie 125). Który sprzęcik jest godny uwagi, mniej więcej jakie osiągi? Moze ktoś ma coś takiego i moze mi pomoc? Bardzo prosze, z gory dzięki! :P

przeczytaj moją sygnaturkę :biggrin: :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz 6tysiecy to nie lepiej zrobić A1 za 600zł i jakaś 125tke?

no 6000 to moze troche przesadziłem, A1 jakby kosztowało 600zł to bym robił, 125ccm-mam takich rodziców, ze nie da rady ściga 125, chyba, ze chopera(tu problem z rejestracja na motorower :) )

 

pawela, nie interesują mnie crooss, enduro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no 6000 to moze troche przesadziłem, A1 jakby kosztowało 600zł to bym robił, 125ccm-mam takich rodziców, ze nie da rady ściga 125, chyba, ze chopera(tu problem z rejestracja na motorower :) )

Żaden problem, jak masz kasę, to wszystko zarejestrujesz na motorower. Proszę bardzo: http://www.allegro.pl/item134910839_aprili...ana_na_50_.html

 

Zobacz inne aukcje tego pana i zadzwoń do niego, sprowadzi wszystko, co sobie zamarzysz. Ale pieniądze też bajeczne za to woła... Miałem u niego kupić TZR 125/50 '97, poszła za 7 000 zł (nie, to nie ja ją kupiłem :-)). Stan faktycznie, tak jak pisze, jak z salonu (bo on je bierze z salonu :-)). Miał niedawno Maraudera 125 (4T) za 9000 zł, i sprzedaje też całą masę skuterów, nawet 150/50.

Edytowane przez Arcer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...