Skocz do zawartości

PADANA ? .. opinie.


RO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o tej firmie ? Słyszał ktoś cos o niej , może wypowiedzieć sie na jej temat. Na allegro pojawiły sie buzery a ja akurat jestem na minus z buzerem i chciałem sobie jakiś kupić. Mierzyłem w Ufo scorpion ale kosztuje on dobrze ponad 500 zł. Tutaj wyjdzie mnie buzer jakieś 365 , a wygląda prawie identycznie. Nie wiem czy to są jakieś tanie czeskie podróbki czy poprostu zbroja ufo bez ceny za logo UFO .. :icon_mrgreen: Miał ktoś styczność ?

 

 

www.padana.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze slysze o tej firmie wiec nie mam pojecia..

a tak w ogole to jakie buzery sa lepsze:

- http://allegro.pl/item133837752_profesjona...uzer_mttr_.html

- http://allegro.pl/item133253406_progrip_oc...parent_red.html

????

nie chodzi mi o te konkretne modele tylko o rodzaj. ja mam z rodzaju tego drugiego i zastanawiam sie czy nie zmienic na ten ktory zaklada sie jak koszulka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie na siacie buzer potrzebuje.. i rozgladam sie od dluzszego czasu.. Kurcze , ciekawe kiedy to na rynek wyszło.. Chyba bede musiał słac e-maile do gości z aukcji którzy zamówili tą zbroję.. Chyba , że ktoś chce być testerem , potrzebuje buzeri zamawia ?

 

 

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbroje są typowo do enduro.. zastanawiam sie właśnie czu mx'owy buzerek nie wystarczyłby , przy okazji mógłbym troche pieniedzy zaoszczędzić.. Chociaż nie powinienem oszczędzać na najważniejszym.

 

Nie wiem na czym tu zaoszczędzisz, skoro musisz dokupić dodatkowo pas nerkowy i według uznania ochraniacze na łokcie? A w buzerze siatkowym jest to w komplecie.

Co do utiki to sprzedaję ją od dosyć dawna, więc w kilku słowach nie jest to zły buzer, ale w życiu nei ma nic za darmo, więc czego się spodziewać za 250zł? Moje zdanie jest takie, że jak na początek jest to bardzo dobra ochrona zapewniająca zawsze jakąś podstawową ochronę. A większośc ludzi jaką ją kupuje to własnie ludzie zaczynający przygode z motocyklami, dla których każdy dodatkowy grosz jest ważny.

Padana wygląda bardzo przyzwoicie, powiedziałbym, że nawet identycznie jak UFO, dlatego może to być ciekawa alternatywa, jednak nie miałem z nią bezpośredniej styczności, więc nie mogę się obiektywnie na jej temat wypowiedzieć.

Jeszcze co do plastikowych buzerów. Są one niebezpieczne, zapewniają dużo mniejsza ochronę od siatkowych i generalnie mają same minusy poza przewiewnością i wagą :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówie , że sie nie nadaje. Poprostu chodzi mi o to czy warto oszczędzać na takim elemencie jak buzer. Padana jest tania , wygląda ajak UFO tylko nie wiadomo jak z jakością i komfortem.. różnica cen spora.

 

Utika.. nie jestem przekonany nikt jej nie chwalił jeszcze i szczerze mi nie polecał dlatego szukałem czegoś droższego ale pewnego. Teraz pojawiła sie padana w środku pojedynku i nie wiem co zrobić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są one niebezpieczne, zapewniają dużo mniejsza ochronę od siatkowych i generalnie mają same minusy poza przewiewnością i wagą icon_mrgreen.gif

Niebezpieczne, jak by tak bylo to bym lezal polamany albo leczyl bark, moze daja mniejsza ochrone ale nie sa niebezpieczne. niebezpieczne same minusy??? co ty piszesz???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...