Skocz do zawartości

Operacja "South 2006" zakończona


Gregor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

jakoś nikt nie pyta się o szczegóły wyprawy. chyba że coś przeoczyłem :-)

napisz

1. ile czasu ci to wszystko zajęło

2. jakie średnie przebiegi

3. jak z cenami w afryce (żarcie, noclegi, paliwo)

4. jakie miałeś maksymalne temperatury powietrza za dnia i minimalne nocą

i co tam jeszcze ci się przypomni :-)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś nikt nie pyta się o szczegóły wyprawy. chyba że coś przeoczyłem :-)

napisz

1. ile czasu ci to wszystko zajęło

2. jakie średnie przebiegi

3. jak z cenami w afryce (żarcie, noclegi, paliwo)

4. jakie miałeś maksymalne temperatury powietrza za dnia i minimalne nocą

i co tam jeszcze ci się przypomni :-)

pozdrawiam

 

Nie piszę ponieważ i tak wszyscy mają to w dupie. Ale zrobię dla ciebie wyjątek :buttrock:

 

1.Podróż zajęła 20 dni. Z czego tydzień w Tunezji i tydzień na Sycylii. Reszta to dojazd i powrót.

 

2. Przebiegi to różne. Na dojeździe i powrocie ponad 1300 km. A w Tunezji i Sycylii to 300-400 km.

Zdarzało się i 50 ale i było raz 600.

 

3. Ceny w Afryce sa afrykańskie :D . Jedynie paliwo ma stałą cenę i kosztuje 1,10 DT. (około 2,30 zł za litr). Reszta to zależy jak się targujesz. Możesz kupić chleb za 1 DT i za 10 DT. Generalnie wszyscy i wszędzie chcą cię naciągnąć i obedrzeć z kasy. Ale się nie dałem :buttrock:

 

4. Temperatury. Afryka średnio 35 stopni a w nocy 20. Na Sycylii bardziej europejsko, choć podobna szrokość geograficzna. Odpowiednio 25 i 15 stopni. Jedynie w okolicach Etny było 6 stopni.

 

 

Generalnie polecam wszystkim. Choć i tak wiem, że nikt nie skorzysta i me słowa idą w próżnię. Taki lajf :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Choć i tak wiem, że nikt nie skorzysta i me słowa idą w próżnię. Taki lajf :crossy:

 

 

ależ Grzegorzu..... :banghead: jestes motocyklowym idolem większości forumowiczów,guru internacjonalnych wypraw, doskonałym organizatorem,gawędziarzem,sprawozdawcą i wizjonerem(USA),po przeczytaniu twoich comiesięcznych fascynujących opisów ,znakomitej wiekszości forumowiczów, normalnie szczeny opadają,a nord cap to dużurny temat na długie jesienne wieczory. :icon_eek: :banghead:

głowa do góry,wiosna tuż tuż.... :) :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie piszę ponieważ i tak wszyscy mają to w dupie. Ale zrobię dla ciebie wyjątek :bigrazz:

 

 

Drogi Grzegorzu, ja liczę na spotkanie Face to Face i opowieści starych polaków ( pijaków ) przy wodzie rozmownej.

Mam nadzieję że zrobisz dla mnie wyjątek :) i pogadasz ze mną ( nami ).

Może w styczniu, lutym jakieś spotkanko MGH w W-wie :flesje:

 

Aha ... a zazdrość mnie dalej telepie, naprawdę :wink: :) i dalej uważam że Lucek wygląda ładniej od Ciebie :)

Edytowane przez Zbycho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie piszę ponieważ i tak wszyscy mają to w dupie...Generalnie polecam wszystkim. Choć i tak wiem, że nikt nie skorzysta i me słowa idą w próżnię.

 

Czesc,

Frustrat jakis czy jak, to chyba przez pogode. Dajmy na to ja sie na sycylie w przyszlym roku w maju wybieram i wcale nie samolotem, wiec informacje chlone i owszem chetnie.

pzdr, Jac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Grzegorzu, ja liczę na spotkanie Face to Face i opowieści starych polaków ( pijaków ) przy wodzie rozmownej.(...)

 

 

Czyżby mentalna gtowośc na Kanadę pachnącą żywicą?? Też bym w takim gronie łyknął conieco (nie tylko rzeczonej wody, ale i wrażeń). Jakby co, to gaśnica pełn...

 

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...