Skocz do zawartości

Klopot z odpalaniem


lechu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie. Mam problem z odpalaniem KTMa EXC125 gdy jest zimny. No niestety jak moto postoi kilka dni to nie chce zapalic (kiedys palilo od kopa) teraz nawet na pych nie chce. Nic do niego nie trafia poza dawka paliwa bezposrednio do cylindra. Jaka moze byc tego przyczyna?? Dodam ze jak motocykl przejedzie kilka km i silnik sie rozgrzeje to motocykl pali od 1 kopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki thx za wszystkie odpowiedzi, a problem rozwiazal sie zamoczynnie :icon_mrgreen:. Okazalo sie ze wplyw na ta usterke ma sprowadzanie motocykla do piwnicy (naprawde ostry spad). Motocykl sprowadzalem zgaszony. Wczoraj zostawilem moto u kumpla i dzis palnal od 1 kopa tak jak zawsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki thx za wszystkie odpowiedzi, a problem rozwiazal sie zamoczynnie :crossy:. Okazalo sie ze wplyw na ta usterke ma sprowadzanie motocykla do piwnicy (naprawde ostry spad). Motocykl sprowadzalem zgaszony. Wczoraj zostawilem moto u kumpla i dzis palnal od 1 kopa tak jak zawsze :lalag:

tez sprowadzam swojego KTM po baaardzo stromych schodach do piwnicy starej kamienicy i tez pomyslałem ze to przyczyna tego ze musze guuuuzo kopac :) Zmieiłem tłoka i moto pali od pierwszego strzała :P

To napewno tłok. Ile jezdzisz na tym tłoku?? jak wiecej niz 2 sezony to pomysl nad wymianą :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie tlok ma 3 miesiace, a porblem zaczal sie jak mnie wyeksmitowano z garazu i musialem parkowac w piwnicy. Dzis jak szedalem do kumpla bylem pewny ze moto nie odpali, a tu co?? 1 strzal bez ssania i moto pieknie pracuje :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...