Skocz do zawartości

Prawo jazdy A1


Gość Punkbuster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość centymetr_sześcienny

normalnie, po bożemu, godzinę zegarową kręciłem tą ósemkę :icon_mrgreen: .

Prawdę mówiąc była to dla mnie doskonała zabawa :) , chyba na edycie 150 tyle natrzaskałem (albo na yamaszce ybr...). Naprawdę fajnie było doskonalić wejście w zakręt. To chyba jedyna rzecz w moim życiu, którą chciałem wymasterować :P :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość centymetr_sześcienny

Słyszałem że jak sie ma A1, to jak sie zdaje na prawko kat. A to wtedy odpada teoroia. :icon_mrgreen: To prawda??

 

chyba tak, ale jak to w parktyce wygląda to nie wiem.

Właśnie, jak w tym momencie w wykupem kursu, jeśli chce zdać A mając A1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz A1 to przy robieniu KURSU na A nie uczysz sie juz teorii, ale egzamin zdajesz.

 

Tak mi mowili w szkole jazdy, jak bede sie u nich uczył na A1 a potem na A to odpada teoria i płace mniej, ale na EGZAMINIE zdajesz to i to.

 

Tak też wyczytałem na www.125.pl

 

a nie wiecie moze czy da rade zdawac w zime?albo cos koło zimy np list grudzien?

Kurs możesz robic kiedy Ci sie podoba, ale egzaminy u mnie, w Gdańsku i Gdyni trwają do 9.11, chyba, że pogoda bedzie bardzo ładna to może trochę przedłużą. W przyszłym roku zapisy na egzamy są od marca, a pierwsze egzamy od 1.04.2007r.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz ukończyc kurs jeszcze raz, musisz miec ten kwitek.

ALE dzieki temu, ze masz A1 przysługuje Ci mozliwosc uczenia sie na kursie tylko praktyki i co za tym idzie zapłacenia mniej.

 

Poszukaj tego tematu na www.125.pl, był zakładany przez jakąś dziewczynę :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Prawko motocyklowe do prawka samochodowego nie ma nic do rzeczy ... ;)

 

Źle wiesz ;)

Nie jestes zwolniony z EGZAMINU - teorii tylko podczas KURSU nie uczysz sie juz teorii, uczysz sie tylko PRAKTYKI a co za tym idzie płacisz mniej :)

 

Pytałem sie w szkołach jazdy, to prawda.

 

Pozdrawiam i czytajcie dokładniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytalem posty i slabo mi sie zrobilo. Kiedy to sie w tym PRL-u zmieni i panowie instruktorowie zaczna traktowac kategorie i A1 na powaznie i zaczna sie interesowac co kursant w ogole robi. Moj instruktor wyprowadzal tylko motor z kanciapy i tyle go widzialem Teori jazdy 0.

 

PS sezon na kat. A rozpoczyna sie od Kwietnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...