Skocz do zawartości

GIXER CUP 2007


Bandzior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A mozecie cos napisac jako juz uczestnicy tego pucharu? Jak to wyglada od wewnatrz, macie jakies hardcorowe przerobki w moto czy seria itp? Czy 6 kpl opon wystarczylo na sezon? Wszystko bedzie cenne dla kogos kto dopiero bedzie zaczynal ta zabawe.

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz spokojnie jezdzic na stockowym moto, 6 kompletow to np mi starczylo na pol sezonu. Warto miec takze wlasnego mechanika ktory pomoze w zmianie opon naprawie jakis drobnych usterek - niestety jak bedziesz mial pozadnego dzwona, to bez budzetu ok 100000 pln na sezon zapomnij ze wyjedziesz na nastepny wyscig (na tej samej rundzie)

 

A jesli chodzi o gixer cup 2008, to jesji organizacja ma byc taka sama jak w tym roku to niech lepiej Grandysi przekaza paleczke komu innemu np Poland Position albo ucza sie od Pawelca

 

W przyszlym roku takze zamierzam sie ganiac w Poznaniu i mysle ze we wszystkich rundach , a nie jak teraz we 3 :clap:

BTW w tym sezonie bylo 1:48 i jest to wynik o 15s lepszy od tego na poczatku sezonu wiec moze w przyszlym bedzie < 1:40 hehe

 

Jak narazie w planach jest PC, pelne hamulce Beringer lub Brembo, kompletny wydech (jak to wyjdzie, to do sprzedania bedzie slip on karbonowy jaoszki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mozecie cos napisac jako juz uczestnicy tego pucharu? Jak to wyglada od wewnatrz, macie jakies hardcorowe przerobki w moto czy seria itp? Czy 6 kpl opon wystarczylo na sezon? Wszystko bedzie cenne dla kogos kto dopiero bedzie zaczynal ta zabawe.
Co do przeróbek to jest to sprawa indywidualna, jedni mieli kompletne stocki, inni znowu jakieś tam przeróbki, a jeszcze inni wałki pozmieniane i głowice planowane :clap: . Co do opon to oczywiście zależy od tego jak i ile jeździsz, mi np. starczyły ale ja mało jeździłem bo albo się najebałem i nie miałem siły wstać na poranny trening, albo byłem na takim kacu że po przejechaniu 5 kółek zjeźdzałem bo wizjer mi tak zaparował że nic nie widziałem :clap: Jeśłi chciałbyś walić wszystkie treningi od dechy do dechy czyli mniej więcej po te 20 min. każdy i przy tym kręcić czasy poniżej 1:50 to na pewno 6 kompletów będzie za krótko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy bawiliscie sie w zmiane zebow zebatkach czy seria? A jak wychodza koszta na weekend?

Ja za drugim razem na torze 1,57 bez trzeciego biegu, wiec mysle ze nie jest zle ;p

Teraz tylko sprzedac świnie, kupic nowa i jazda :icon_evil:

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy bawiliscie sie w zmiane zebow zebatkach czy seria? A jak wychodza koszta na weekend?
Chyba wszyscy mieli pozmieniane przełożenia, to nie jest jakiś duży koszt a różnica znaczna. Co do kosztów za weekend to ja po pierwszym przestałem liczyć bo bym się tylko wqrwiał niepotrzebnie a tak zabwa była zajebista :icon_evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta dokladnie, jak chcesz sie bezstresowo bawic na torze , to nie licz kazdego grosza, a i najwazniejsze - badz gotow na to, ze predzej czy pozniej jebniesz pieknego orzelka :lapad: (bez takiego podejscia nie baw sie w wyscigi)

mi w tym sezonie sie udalo ale nie dalem losowi 100% szans :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stock, dobre gumy i zmienione zębatki średnio wprawnemu jeźdźcowi ( :D ) wystarczają by kręcić poniżej 1:50.

Optymalne rozwiązanie zabawy w ten Sport to zestaw motocykl na drogi + dzida wyłącznie na tor <spam mode on> swoją gsx-r'ę na przełomie sezonu prawdopodobnie będę zmieniał <spam mode off>.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stock, dobre gumy i zmienione zębatki średnio wprawnemu jeźdźcowi ( :crossy: ) wystarczają by kręcić poniżej 1:50.

Optymalne rozwiązanie zabawy w ten Sport to zestaw motocykl na drogi + dzida wyłącznie na tor <spam mode on> swoją gsx-r'ę na przełomie sezonu prawdopodobnie będę zmieniał <spam mode off>.

 

a jaki plan na przyszly sezon?? dalej gixer cup??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...