Skocz do zawartości

Yamaha yz125 -> swiatla i eskploatacja


Sedric
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie exc napewno lepszy, bo poręczniejszy i mocniejszy i w powietrzu sie zachowuje idealnie, ale do jazy na kole to raczej lepiej chyba sie jezdzi klx-em, duzo szybciej sie na nim nauczysz jezdzic na kole, bo na 2t 125 ciężko sie jest nauczyć.

Nie mow ze 125 2t jest kiepsko na kole, jak sam kiepsko smigasz a twoj exc nie ma zaworu to jest inna historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie że na 4T jest łatwiej jeździć na kole gdyż france mają moc na każdych obrotach. Ja na swojej od 1-4 biegu jeżdze na kole najlepiej mi sie jezdzi na 4tym biegu .Poderwać to i na 6tce sie poderwie ale nieda sie ujechać za długo.

Edytowane przez Myszon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fakt, że bez zaworu troche kiepsko, ale jak mialem zawór to mi praktycznie tak samo wychodzi jak bez niego. Ale poprostu ja za ało ćwicze jazde na kole i dlatego mi tak to idzie, a z tego co wiem to na 4t lastwij sie idzie nauczyc na koło.

Edytowane przez endurowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fakt, że bez zaworu troche kiepsko, ale jak mialem zawór to mi praktycznie tak samo wychodzi jak bez niego. Ale poprostu ja za ało ćwicze jazde na kole i dlatego mi tak to idzie, a z tego co wiem to na 4t lastwij sie idzie nauczyc na koło.

zalezy jaki 4t

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze mozna wieksza zebatke załozyc:) kurde dzwoniłem dzis do Wawy za KLXem 300R 2000rok za 8,900 ale juz sprzedany :D wiec zaczynam sie rozgladac za bardziej dostepnymi 125 exc

 

tak na marginesie jak by ktos cos wiedzial o jakims KLX300R ,XR400 lub EXC 125 w ładnym stanie to prosze o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowa była o KLX 250 a to jest straszna słabizna. Generalnie na 4T łatwiej sie jezdzi na kole bo nie ma problemu z chamowaniem przy zbytnim przechyle bo poprostu puszczasz gaz a w 2T trzeba urzyć champla a to juz wyzsza szkoła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHAHAHAH :crossy: co racja to racja :crossy: wszyscy zostaiwają moto i odpoczywaja a ty siedzisz jak ten baran na tymmotorze i kminisz gdzie by go tu wrzenić :lalag: norma :)

 

 

No to masz problem Gawron, bo jak nie masz stopki , to przedni hampel, klata na kiere, bieg i cypa. W pare sekund masz juz dolek wykopany, taki jak tu, i moto ladnie stoi sobie w doleczku :icon_mrgreen: :) :

 

http://www.bikepics.com/pictures/693590/

 

Sorka za jakos foty, ale lapy mi sie trzesly :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz problem Gawron, bo jak nie masz stopki , to przedni hampel, klata na kiere, bieg i cypa. W pare sekund masz juz dolek wykopany, taki jak tu, i moto ladnie stoi sobie w doleczku :icon_mrgreen: :) :

 

http://www.bikepics.com/pictures/693590/

 

Sorka za jakos foty, ale lapy mi sie trzesly :P

:crossy: no jak bym tak chciał za kazdym razem to bym tłoki zmieniał dwa razy częściej :lalag: pozdr! :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

??????? nie rozumiem ??????? icon_eek.gif co w tej wypowiedzi na to by wskazywało?? icon_eek.gif biggrin.gif rozwiń prosze swoją wypowiedz.

Chyba chodzilo mu o to ze od takiej malej przegazowki odrazu ci sie tloki skonczy, wiec wychodzi na to ze malo jezdzisz( tylko tlumacze o co elowi moglo chodzic

)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wazne eloelo coś źle rozkminił mój zart :P dzis byłem na torze i sie załamałem. Na dole toru w miejscu gdzie kazdy leci pełnym gwizdkiem albo tez ludzie tam sobie jazde na kole trenuja jakiś kretyn wykopał całą mase takich dołków po ośke :) no debil poprostu :icon_mrgreen:

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...Ja sam posiadam Yamahe yz 125 i jestem bardzo zadowolony jestem to moj pierwszy wiekszy motor po motorynce :) kupile go pod koniec wakacji tego roku :P i nie wiem dlaczego niektorzy pisza ze mozna sie na nim zabic etc. oczywiscie ze sie da :D ale ja jakos go piluje i niemam problemow jezeli niemasz pojecia o jezdzie , uzywania manetki, sprzegla itp. kupuj sobie stopniowo motory od komarka po ktm Sx 520 :crossy: ja kupiulem Yz niemajac o niej pojecia a kupilem bo mialem okazje wiec jezeli bedziesz jezdzil rozsadnie to ja KUPUJ bo niemusisz odkrecac manetki do konca ja mam ja przerobiona na enduro tzn inaczej....silnik ten sam ale mam pradnice zalozone dzieki ktorej mam swiatlo i kierunkowskazy...akumulator zamontowalem i mam klakson :D oczywsiciwcie kierunkowskazy zdjolem a zalozylem tylko to po to bo potrzebowalem zrobic przeglad do rejestracji ale z tego co wiem to tylko yz z 97r mogla zalozyc pradnice bo pozniej byl chyba przelowam i jakies nowosci powchodzily ale cuz...stac mnie tylko na taki motor nienowszy :icon_mrgreen: zem sie rozpisal :P CHLOPIE jak masz okazje KUPUJ jamaszke i sie ucz =DD Pozrawiam

 

Hmmm...Ja sam posiadam Yamahe yz 125 i jestem bardzo zadowolony jestem to moj pierwszy wiekszy motor po motorynce :P kupile go pod koniec wakacji tego roku :lalag: i nie wiem dlaczego niektorzy pisza ze mozna sie na nim zabic etc. oczywiscie ze sie da :P ale ja jakos go piluje i niemam problemow jezeli niemasz pojecia o jezdzie , uzywania manetki, sprzegla itp. kupuj sobie stopniowo motory od komarka po ktm Sx 520 :crossy: ja kupiulem Yz niemajac o niej pojecia a kupilem bo mialem okazje wiec jezeli bedziesz jezdzil rozsadnie to ja KUPUJ bo niemusisz odkrecac manetki do konca ja mam ja przerobiona na enduro tzn inaczej....silnik ten sam ale mam pradnice zalozone dzieki ktorej mam swiatlo i kierunkowskazy...akumulator zamontowalem i mam klakson :P oczywsiciwcie kierunkowskazy zdjolem a zalozylem tylko to po to bo potrzebowalem zrobic przeglad do rejestracji ale z tego co wiem to tylko yz z 97r mogla zalozyc pradnice bo pozniej byl chyba przelowam i jakies nowosci powchodzily ale cuz...stac mnie tylko na taki motor nienowszy :) zem sie rozpisal :P CHLOPIE jak masz okazje KUPUJ jamaszke i sie ucz =DD Pozrawiam

 

Przepraszam za błędy ale sie spiesze =DD wybaczcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...