Skocz do zawartości

ruszam ze swoimi badaniami ...


Rekomendowane odpowiedzi

duża sterta się robi na półce :buttrock: to dobrze... poniekąd, bo będe musiał to policzyć wszystko ;)

 

 

ale pojawił mi się problem- mianowicie:

 

moja pani promotor miala udar mózgu. podjęla niedawno ostateczna decyzję o odejściu. od dziś mam nowego promotora...który juz zaczał marudzić. niby ma rację,ale to oznacza nieco kłopotu...

 

miałbym kolejną prośbę do wszystkich,którzy juz to wypełnili.

 

wyślijcie mi jeszcze odpowiedź na maila z Waszym wykształceniem... pojawiły się problemy z grupą kontrolną :cool:... moze się okzać,ze nie uda mi się porównać motorzystów z pospóls... zwykłymi ludzmi i pozostaną mi porównani wewnętrzne :cool: śmigających panien z płcią przebrzydłą i wewnętrzne obu działów...

 

oszczędzę Wam dalszych nundych szczegółów...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez bardzo chetnie wypełnie ankieta.

 

Mam kilka koleżanek motocyklistek, które nie mają dostępu do komputera a również mogłyby ta ankiete wypełnic. W razie czego zamieszcze w mailu kilka załączników.

 

Juz wysyłam na twojego maila swoje zgłoszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem Ci na priva.

Rozumiem że po zakończeniu ankiety i nasmarowaniu magisterki zapraszasz pisaczy-badanych na browar do Three-City. :) :) :P

 

 

uchh nie wiem czy będzie mnie stać na postawienie Wam wzsystkim piwa :P w sumie nawet wątpię...

etyka i metodologia tez się sprzeciwia :biggrin: ...

 

 

będzie musiała Wam wystarczyć satysfakcja z poszerzenia wiedzy naukowej ;)...

 

 

 

kurde najlepszy jest mój promotor- pyta: dlaczego chcę to badać :D i nie wystarczy mu,ze to ciekawe i niedobadane :D. tj dla niego to tez ciekawe itp,ale podobno mogę sie spotkać z takim pytaniem na obronie hehe... wesoło :D

Edytowane przez awful
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

kurde najlepszy jest mój promotor- pyta: dlaczego chcę to badać :P i nie wystarczy mu,ze to ciekawe i niedobadane :biggrin:. tj dla niego to tez ciekawe itp,ale podobno mogę sie spotkać z takim pytaniem na obronie hehe... wesoło :D

 

no i jeszcze przygotuj się na inne sakramentalne pytanie -jaki jest Pana wkład osobisty w tą pracę? :) To jest dopiero wyzwanie dla abiturienta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jeszcze przygotuj się na inne sakramentalne pytanie -jaki jest Pana wkład osobisty w tą pracę? :biggrin: To jest dopiero wyzwanie dla abiturienta :P

 

 

 

weź nie strasz :bigrazz: ... co to jest wkład osobisty? ;) :icon_evil:

 

 

 

tak btw- płci brzydkiej zebrałe wystarczającą teoretycznie ilość (z nadwyzką profilaktyczną) ale kobiet to mi duuzo brakuje:( ... jak znacie jakieś- to za włosy i przed kompa :banghead:;)

 

myslę,ze największy problem to dotrzeć do nich... na ogół zgłaszają się chętnie,same i bez bicia :biggrin: mysle,ze to ta ichnia tzw 'babska' ciekawość :bigrazz: .

 

 

dzięki wszystkim którzy wzięli udział do tej pory :biggrin:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...