Skocz do zawartości

Coś nie tak z suzuki rm 125!!:(


wilk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was!!!Od 3 dni ma suzuki rm 125.Nie wiem z jakij przyczyny ale po 2 dniach przy odpaleniu zaczynał lecieć woda,z pod kapy od strony magneta,i motr gasł.Chodzi jak się przypatrze z każdej strony to gdzie niegdzie są szczelinki między kapą,a silnikiem.Czy tak może być??Bo ta kapa prawdo podobnie była dorabianal.Prradzcie cos!!!Z góry dzięki,pozdro!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie zrobisz nic lepszego jak wymiana kapy na oryginalną tymbardziej, że tam musi być wszystko idealnie spasowane, bo poleci woda jak teraz. Poszukaj jakiejś używanej, oryginalnej kapy, gorzej jak to stary rocznik.

A tam jest pomapa wody?

Edytowane przez malys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Miałem Suzuki RM 91r i pompa wody jest z prawej strony a magneto z lewej.Więc jezeli leci woda z prawej to może coś z cylindra???Bo ja tak nie bardzo rozumiem co sie dzieje.Bo od pompy kapka jest po prawej stronie ona jest taka mała.A magneto jest po lewej.Ona lubi w tym modelu ciec nawet z dobra uszczelka. Ja rozebrałem i jak na nowo złożyłem to ciekła i musiałem troche silikonu dac(wiem papudrak jestem ale coz starałen sie dobrze to zrobic:-D) Więc określ dokładniej skąd cieknie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że w skrzyni biegów masz jakiś syf(np. woda) i simmering masz padniety i sie dostaje do magneta. Ja miałem podobnie, tylko do magneta dostawał sie olej ze skrzyni, a nie woda. A w której części poznania mieszkasz, bo jak blisko mnie to możemy sie zgadać.

Edytowane przez endurowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nawet nie chyba tylko NAPEWNO!!

I w dodatku woda nie powinna sie dostawac do oleju a tymbardziej uciekac razem z nim na zewnatrz!! Koniecznie sprawdz skad to ci ucieka i posprawdzaj wszystkie uszczelki, simmeringi itp laczace cylinder z blokiem silnika :D POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...