Skocz do zawartości

Vn 800 A ... W końcu :)))


Miłek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To post nie na temat, ale w Virago po oryginalnym stać mnie było jedynie na wydech kombinowany. Tak sobie... W VZ 800 - męczarnia, ciągle słychać było łańcuch a wybebeszać nikt nie potrafił. W Volusii jakiś kombinowany wydech - dźwięk spoko, ale wygląd wiele pozostawiał do życzenia. W Wild Starze postanowiłem czekać i się udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem tylko pokazac fotki swojego a to byla jedyna droga :buttrock: :)

Bo jak na razie nie wiem jak je inaczej wrzucac :icon_razz: :icon_razz:

Jesli poczuliscie sie zespamowani, sorki bardzo :bigrazz:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.Nie będę oryginalny ale moje gratulacje??? Motorek spoko Sam frajda Choć większ pojemnośc silnika byłaby korzystniejsza ale to co jest to też nie jest mało?Gdyby ktoś z 4umowiczów polecił miejsce gdzie można zakupić oparcie ,wydechy puste i gmole do vn 800 byłbym bardzo wdzięczny.Z góry :) i jescze raz :biggrin: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to fotki mojego motocykla :P Kliknij tutaj!!! Obiecałem więc są. Pozdro!

 

 

Gratulacje :)

Szkoda, ze nie XV 1100 :D

 

Ale oczywiście ważne, ze moto jest i w dodatku nie byle jakie :)

I weź tu teraz człowieku zimę przeczekaj, co ?

Cycki - im większe za młodu, tym dłuższe na starość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :banghead:

Szkoda, ze nie XV 1100 :banghead:

 

Ale oczywiście ważne, ze moto jest i w dodatku nie byle jakie :banghead:

I weź tu teraz człowieku zimę przeczekaj, co ?

 

Hehe, jakos przetrzymam do wiosny, myśle, że niebedzie tak zle. Utule sie w ciepłe rekawiczki, czapusie, szaliczek od babuni i bede smigał do garażu co jakis czas, żeby doglądnoąc mojego vulcanika. A tak na powaznie, to mysle, że nie bede tesknił narazie za jazdą, troche spedze czasu w garażu na małych modyfikacajach, taki mały tuning optyczny, więc niebede sie nudzic :banghead: i Ty jakoś zime przetrzymasz :banghead: Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...