Skocz do zawartości

Rybol - fotki, filmiki, ogólne wspominki


Browar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ogladajac foty az czuje sie ten klimat.

Palona guma, spaliny, browar i az slychac ten ryk maszyn i strzelania z wydechow :buttrock:

 

Do nastepnego rybola i zeby byl dwudniowy :biggrin:

A maszyne ktora dzisiaj ladnie szlifnelem na pewno na taki zlot sie wyszykuje

 

pzdr.

Edytowane przez PaleSatan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...oczekiwałem czegoś w stylu: spalone domki, zasypane piachem i zakatowane motocykle, wycieńczeni, słaniający się na nogach motonici...

A tu wyszła kulturalna impreza, prawie rodzinne spotkanie motocyklistów, niesmiałe śpiewy przy ognisku, właściwie to myślę, iż nawet żona Michała K i on sam spokojnie mogliby się tam bawić!

pzdr

 

 

 

Aleś doje...ał :buttrock: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin: skoro tak się podobało, to obiecuję, że na rozpoczęciu zeszmacę się jeszcze bardziej :D :lalag:

jak oglądam foty, to widzę, że ominął mnie rodzynek! palenie w domku! :clap: obiecuję, że moje kolejne palenie wyjdzie mi lepiej! :buttrock:

 

respect for all ziomy, jak się upodlić, to z wami!

 

prot! masz być z eMDe! na dobre rozpoczęcie sezonu zburzymy ośrodek, hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam, tez sie melduje juz we wrocku :buttrock:

nareszcie dorwalem sie do neta na uczelni no i tutaj widac wielki power uczelnianego lacza :biggrin:

zdjecia z republiki szly najszybcie 2,5MB/s :lalag: pozostale serwery kiepsko bo "tylko" 150-200KB/s :clap:

 

A co do Rybola to jak zwykle zajefajny:)

mi sie bardziej podobalo niz na kotwicy, teren fajny bo mozna moto poladac a na kotwicy po grzaski teren i miedzy drzewami manewrowac trzeba...

najlepsze texty wieczoru nalezaly chyba jednak do Bartica, jak palil gume i szukal swojego motoru bo mu sie zgubil :D

 

pozdro wszystkim i Rybol 666 zdecydowanie 2 dniowy:)

 

Ps. hmm nastepne foty poszly z predkoscia 4,5MB/s :P ja chce takie lacze w domu!!!!

Edytowane przez Witas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero teraz obejżałem filmik!! co to k.rwa było?!!!! i dlaczego mnie to ominęło!!! :biggrin: :lalag: :clap: :D

 

 

 

witas, nie zgubił tylko zaj**ali mi! :P :buttrock: ogólnie to przepraszam ludzi z domku nr3 za ten bajzel, heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartic, byłeś de beściak:

wchodzisz do naszego domku ( nr3) i pytasz czy nie widzieliśmy twojej maszyny bo ją zgubiłeś :buttrock:

potem wszedłeś na piętro, wchodzisz do naszego pokoju i mówisz "co wy tu kur....a wszyscy robicie, co to za ludzie ?"

rozje.....aleś mnie tym tekstem,

a po chwili "o kur....a sorry to nie mój domek, sorry"

Roz.....ś mnie tymi tekstami :biggrin:

Pozdro i do zobaczenia wiosną :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...