Skocz do zawartości

KOBIETKI!!Organizujemy spotkanko w stolicy Wlkp.


Madzik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

bede sie rozgladac i dam znac jak juz cokolwiek postanowie... jak narazie jestem rozbita miedzy plastikiem a nakedem :biggrin: ech, mam jeszcze duzo czasu na szczescie :wink:

Moze pomysl nad Suzuki SV 650 S?

Ja wlasnie pomalutku dorastam do takiej decyzji. Moze na wiosne bedzie juz u mnie taka stac......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm to nie Madzik a Monia zmienia sprzeta

Pomylilo jej sie po prostu!Nie polecaj Moni Sv-y bo Monia jet za niska na nia (nie obrazajac nikogo)!

Monia ,a moze zobacz sobie wlasnie Suzuki xf650 taka jak ma Adu,bardzo przyzwoita:)

Edytowane przez Madzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomylilo jej sie po prostu!Nie polecaj Moni Sv-y bo Monia jet za niska na nia (nie obrazajac nikogo)!

Monia ,a moze zobacz sobie wlasnie Suzuki xf650 taka jak ma Adu,bardzo przyzwoita:)

Madzik moja droga, ale Sv-ka jest wlasnie nizsza niz moj XF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może niekoniecznie w temacie ale co do wyboru moto miedzy Banditem a SV650 dla drobnej dziewczyny zdecydowanie SV- jest niższa i lżejsza ;)

 

pozdrawiam

 

Juz kilka krotnie slyszalam, ze SV jest dosyc lekka i niewysoka, a poza tym idzie ja ponoc obnizyc. Bandit odpada, bo za ciezki :banghead: Luzi, MT 01 ma siedzenie na 825 mm, a MT03 na 805 mm, wiec jesli juz to MT 03, ale obawiam sie, ze i tak nie dosiegne nogami ;) Mam tylko nadzieje, ze z braku mozliwosci nie kupie znowu Hondy CBR 125 ;) lub co gorsze.... choppera :( (z szacuneczkiem dla wszystkich pasjonatow :banghead:)

Ale MT03 bardzo mi sie podoba :banghead:

 

Poza tym, Karola, gdzies Ty byla jak my sie integrowalysmy w Poznaniu?? :)

 

Nie polecaj Moni Sv-y bo Monia jet za niska na nia (nie obrazajac nikogo)!

 

 

Male jest piekne - tak slyszalam..... :D :D

Edytowane przez Monia:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luzi, MT 01 ma siedzenie na 825 mm, a MT03 na 805 mm, wiec jesli juz to MT 03, ale obawiam sie, ze i tak nie dosiegne nogami :D

 

jejku od tak sobie napisałem :biggrin: MT-01 to kolos ! podobny do mamuta ! 1.7 v2 i prawie 250 kg ! MT-03 dla faceta niezbyt (według mnie) ale dla kobiety - rewelacja ! 45 KM (na początek starczy zupełnie) lekki, bo 170 kg - jak masz pekiel to co tu się zastanawiać ? :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, Karola, gdzies Ty byla jak my sie integrowalysmy w Poznaniu??

 

niestety pracowałam :( i nic sie nie dało zrobić,

ale z opisów wynika że było tak fajnie że na nastepne takie spotakanie postaram się przyjechać :banghead:

 

pozdrawiam

 

Poza tym, Karola, gdzies Ty byla jak my sie integrowalysmy w Poznaniu??

 

niestety pracowałam :( i nic sie nie dało zrobić,

ale z opisów wynika że było tak fajnie że na nastepne takie spotakanie postaram się przyjechać :biggrin:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzik moja droga, ale Sv-ka jest wlasnie nizsza niz moj XF

 

A to przepraszam,nigdy nie mialam z tym motocyklem stycznosci,ale SV tylko jak ja obniza,bo kanapa jest tam na poziomie 805mm....to juz lepiej MT-03 i choc ta sama wysokosc siedzenia to ,po prostu jest fajniejsze :biggrin:

 

jejku od tak sobie napisałem :banghead: MT-01 to kolos ! podobny do mamuta ! 1.7 v2 i prawie 250 kg ! MT-03 dla faceta niezbyt (według mnie) ale dla kobiety - rewelacja ! 45 KM (na początek starczy zupełnie) lekki, bo 170 kg - jak masz pekiel to co tu się zastanawiać ? :(

 

Mamut,mamut......ale za to jaki piekny :(

Edytowane przez Madzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monia:)

 

nie ma co się zastanawiać: :rolleyes:

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M164651

 

 

Madzik:

A no jest piękny ! ale jeżeli chodzi o użytkowanie to dla faceta postury rambo ! po 850 ccm w jedym garku - na postoju przednie zawieszenie robi za młot pneumaytczny ! nie dla mnie chuderlaka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...