Skocz do zawartości

KOBIETKI!!Organizujemy spotkanko w stolicy Wlkp.


Madzik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Monia to nie tak , musialas trafic na tkz lanserów którzy kupili nowki sztuki sprzety i lataja chwile potem staja pod okraglakiem i gadaja godzinami i potem jada do domu. :D

 

 

Riko - co do "lanserów" - to sobie wypraszam - wcale nie czuję się tak, że jak jestem pod okraglakiem to jadę zeledwie pogadać i do domu... :D

 

Spotykają się tam także "starsze ekipy" i ludzie, którzy mają więcej oleju w głowie - a poza tym mają w tym miejscu dobre jedzenie :D

 

 

a za spotkaniem jestem ZA - tylko dajcie znać dokładnie kiedy i gdzie - ostatnio nie mam czasu na kompka - wiec jak co prosze o wyslanie sms-a 606 338 638

 

Pozdrawiam :D

Edytowane przez Banitka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D kurcze, no to fajnieby bylo....i bym sie zjawila na 100%

czyli moge juz planowac weekend 28-29 pazdziernik:D

 

Jasne jest aktualne :D jeszcze sie zgadamy!!

 

Z chęcia bym się też pisała na imprezkę, trzeba wspierać kobiety motocyklsitki, ale ten termin mam już zarezerwowany na zimowanie sprzęta w Bielsku - na razie kulam się nim jeszcze po zimnych wrocławskich ulicach :D

 

Miłej zabawy laski... :D

 

pzdr @starte

 

Astarte dajesz d....y :D ??!!ehhh zrobimy jeszcze jedna to zabierzemy Kache i przyjedziecie do mnie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, musimy sie policzyc, zebysmy wiedzialy ile miejsc plus minus zarezerwowac :D

Madzik, Adu, Betti, Banitka, ja, to juz 5 szt. Szczecin ile przemilych "fetorzystek" ze soba przywiezie ?? :D

No i co z ta Wawka?? Cicho sza... Czy ktos jeszcze chetny? Pisac, pisac.... Co do jedzonka... mozna wniesc.

I teraz pytanko. Bedziemy cos same dlubac? Czy po prostu pizza na tel? :D

Slucham sugestii i propozycji... :D

 

Banitka... 28.10.2006 - klub Long na Mielzynskiego (blisko pod okraglak :D)... na dobre zarcie :P

godzina do ustalenia, mysle ze 20-21... ale moze byc wczesniej... mi to rybka :D

 

Gitta, zawsze jestem soba :D

Edytowane przez Monia:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra Madzik :D To ja sie odezwe na gg :D

 

A jesli chodzi o jedzonko, to pewnie sie jakas zrzute zrobi, czy co...zreszta ktos pisal, ze niedaleko sa jakies fastfoody:) Z glodu nie umrzemy :D

 

Astarte....ale kiedys i tak musimy sie spotkac, bo na Rybolu nawet nie wypilam z Toba :D Nie wiem jak to sie stalo:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczecin 5 sztuk! :D i nie fetorzystki tylko fetorzyce :D

 

:D o wybaczenie prosze drogie Fetorzyce :D

razem mamy juz 10 sztuk.... a co do jedzonka to rozumiem, ze fast food jest git? :D ...czy bedziemy kombinowac? Ja jakies tam ogorki w piwnicy mam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no prosze ale odzew widze, szkoda ze pan nie widac na miescie jak lataja na sprzetach :D ale zawsze ozna to zmienic, jak bedziecie mieli niska frekwencje dajcie znac zmontuje sie ekipe i zrobimy balety motocyklistów :D

może nie rozróżniasz faceta od dziewczyny na motocyklu, bo jeździ nas naprawdę dużo i będzie jeszcze wiecej :D

W grupie Szkieleta jest ok 15 kobitek

 

 

Co do spotkania to bardzo fajny pomysł i termin też mi odpowiada.

Fajnie będzie Was wreście poznać. Mijając sie na drodze nie będziemy sobie już kiwać tak bezosobowo.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałyście... wyłącznośc sobie rezerwują :D oj, te chłopaki... Lalki, sprawdzimy jak bardzo są niezniszczalni?!?!? :D

Oj zaczeło sie tu dziać!!!

I widzę że frekwencja wzrasta, super.

Edytowane przez Carioka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...