Skocz do zawartości

KOBIETKI!!Organizujemy spotkanko w stolicy Wlkp.


Madzik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro uprzedzasz, to moze jednak zadomowimy sie w Longu... z tego co slyszalam poznanskie

moto-chlopaki robia tam ostre imprezki i nikt ich jeszcze nie wygonil :D... moze i my dostaniemy taka szanse :P podobno loze przy drzwiach nam dadza... a i jakis upuscik Norberto moze zalatwic czy cus.... :D

Tylko zdaje sie ze tam jedzonka nie daja ;) i trzeba by cos samemu zorganizowac...

OOOO taka knajpa to jest TO, damy radę, upuścik się przyda a coś do szamania możemy przygotować, tylko czy tam mozna wnieść bez problemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze...tak blisko mnie, a nie wiem czy dotre. Chcialbym, no bo zapewne bedzie rewelacyjnie :cool:

Ale niestety jesli chodzi o mnie, to mam maly problem, nie bede miala za bardzo gdzie nocowac ;/

Ehhh...jeszcze zobacze...

 

Pozdrawiam

 

u mnie :buttrock: serio!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no będziemy bardzo poważne i spokojne lalki. Nie będziemy trzodzić jak na zlocie. A propo zlotów.To gdzie poznańskie dziewczyny jeżdżą? Nasze stałe to: Polanów, Złocieniec no i oczywiście jeszcze inne.

 

Gitta, no coz, na moim bolidzie Vmax. 120 km/h nie bylam dalej niz 50 km od Poznania... i bylam tak zmeczona predkoscia i wkur...iona, ze odpuscilam. Na trasie NIE wyprzedzisz, bo mocy brak :cool:

Teraz chce zmienic sprzet na mocniejszy, wiec w przyszlym roku bede obecna :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:buttrock:

Nie no będziemy bardzo poważne i spokojne lalki.

 

Gitta, a ty mi powiedz kiedy my byłysmy niepoważne i niespokojne lalki :cool: . My zawsze jesteśmy grzeczne i spokojne :cool: i bawimy się do rana, albo do końca...

 

Spoko dziewczyny, damy radę!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gitta, no coz, na moim bolidzie Vmax. 120 km/h nie bylam dalej niz 50 km od Poznania... i bylam tak zmeczona predkoscia i wkur...iona, ze odpuscilam. Na trasie NIE wyprzedzisz, bo mocy brak ;)

Teraz chce zmienic sprzet na mocniejszy, wiec w przyszlym roku bede obecna :buttrock:

 

No to Twoja CbR-ka jest chyba zdlawiona do 15 koni ( do kategorii A1) bo normalnie CbR-y 125 kulaja sie pod 150 i maja cos kolo 30 koni jakos... :cool:

 

POzdro :cool:

Edytowane przez ZammeR_Poz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Twoja CbR-ka jest chyba zdlawiona do 15 koni ( do kategorii A1) bo normalnie CbR-y 125 kulaja sie pod 150 i maja cos kolo 30 koni jakos... :cool:

 

POzdro :buttrock:

Tak się składa że CBR mają 15KM -NSR mają koło 30!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcia bym się też pisała na imprezkę, trzeba wspierać kobiety motocyklsitki, ale ten termin mam już zarezerwowany na zimowanie sprzęta w Bielsku - na razie kulam się nim jeszcze po zimnych wrocławskich ulicach :cool:

 

Miłej zabawy laski... :buttrock:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gitta, no coz, na moim bolidzie Vmax. 120 km/h nie bylam dalej niz 50 km od Poznania... i bylam tak zmeczona predkoscia i wkur...iona, ze odpuscilam. Na trasie NIE wyprzedzisz, bo mocy brak :cool:

Teraz chce zmienic sprzet na mocniejszy, wiec w przyszlym roku bede obecna :buttrock:

 

Dawaj mi go na test zobaczymy ile poleci :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj mi go na test zobaczymy ile poleci ;)

 

Gitta, wierz mi, ze krecilam na maxa na kazdym biegu, z gorki i lezalam na baku, a wage mam piorkowa :P max 130 km/h :cool: one tak maja... :P

A przy pozycji "normalnej", gdy biore na siebie caly opor powietrza max. 120... :D

 

 

OOOO taka knajpa to jest TO, damy radę, upuścik się przyda a coś do szamania możemy przygotować, tylko czy tam mozna wnieść bez problemy?

 

Carioka, jutro dzwonie do Norberta, wyciagne potrzebne info... i sie dogadamy co do jedzenia, bo wniesc mozna, napisal mi to wyraznie ;) tylko alkoholu nie wolno wnosic ;) ale daja rabacik... ponoc ;) w razie co to po drugiej stronie ulicy jest kebab, a dla wymagajacych Mc Donald :cool:

See You.... juz sie ciesze :D

 

Tak się składa że CBR mają 15KM -NSR mają koło 30!!!

 

prawda!!!! :buttrock: ;)

Edytowane przez Monia:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...