Skocz do zawartości

KOBIETKI!!Organizujemy spotkanko w stolicy Wlkp.


Madzik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny !

 

Zapodajcie od razu adres jakiegoś hoteliku niopodal miejsca biesiady.

Może zmontujemy żeńską reprezentację z Warszawy!

 

Pa, pa,

Beata

UUUU Pani Prezes, rzeczywiście, tam nas jeszcze nie było :buttrock: Nie ma to jak poszaleć na obcym terenie i pokazać, że party w Ciechocinku było tylko niewinną grą wstępną do szaleństw :clap:

Jo Aśka może i da się namówić.

Tymczasem wykorzystuję ostatnie bezdeszczowe dni na jazdy :lalag: . Wczorajsza noc była zaskakująco ciepła :biggrin:

Edytowane przez JoasiaDH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a cobyscie Pnny i Panie powiedzialy na spotkano zw wielka ( choc moze nie az tak ) wqoda ???? :D

Zapraszam o KAZDEJ porze roku na poludnie Anglii do mla :lalag:

Na male co nieco ..... tez :buttrock: :biggrin:

Organizujcie jakis ogolo forumowy zlot w next year to na pewno przyjedzie silna grupa z UK :clap:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a cobyscie Pnny i Panie powiedzialy na spotkano zw wielka ( choc moze nie az tak ) wqoda ???? :D

Zapraszam o KAZDEJ porze roku na poludnie Anglii do mla :lalag:

Na male co nieco ..... tez :buttrock: :biggrin:

Organizujcie jakis ogolo forumowy zlot w next year to na pewno przyjedzie silna grupa z UK :clap:

 

 

o tym w takim razie bedziemy myslec w nastepnym roku....teraz chodzi o 28.10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Szczecinie swojego czasu spalam w fajnym hoteliku, ktory byl prowadzony przez uczniow... nazywal sie ELKASEN... bylo czysto i niedrogo... A w Poznaniu naprawde trudno mi cos polecic...

A nad knajpa jeszcze mysle :biggrin: do piatku dam Wam znac :buttrock:

Monia gdzie żeś Ty takie miejsce do spania w Szczecinie wyczochrała?? wow, nieznaju....

Ja mam nadzieję, że mnie moje dziecko na chatę przyjmie, bo w Poznaniu mieszka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no widze ze jest coraz wiecej chetnych pan--- gratulacje Monia za pomysl jeszcze troche i powstanie twor NIEZNISZCZALNE

 

POWODZENIA i milej zabawy jak co to z laska czuwamy nad wami

 

...pomyslimy nad "tworem" :flesje: ...ale napewno znajdziemy bardziej orginalna nazwe... :D

 

Monia, Madzik już sciągnełam moto babki ze Szczecina, organizujcie się i podawajcie szczegoły. Sfetorzymy sie z Wami na maxa.

 

Kurde, Carioka, taka mloda jestes jak ja a juz masz takie stare dziecko, ze ma Cie na chate przyjac? ;)

Jutro oblece kilka miejsc i znajde cos nawsamraz na nasze sobotnie "sfetorzenie sie" :eek:

Tylko, kojarzycie, ze to chodzi o nastepna sobote... mam nadzieje :eek: 28.pazdziernik ... :D

Madzik tez proponowal kilka klubow... wszystko bedzie wziete pod uwage :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...pomyslimy nad "tworem" :flesje: ...ale napewno znajdziemy bardziej orginalna nazwe... :D

Kurde, Carioka, taka mloda jestes jak ja a juz masz takie stare dziecko, ze ma Cie na chate przyjac? ;)

Jutro oblece kilka miejsc i znajde cos nawsamraz na nasze sobotnie "sfetorzenie sie" :eek:

Tylko, kojarzycie, ze to chodzi o nastepna sobote... mam nadzieje :eek: 28.pazdziernik ... :D

Madzik tez proponowal kilka klubow... wszystko bedzie wziete pod uwage :P

 

Z Wroca tez przyjedzie do nas jedna baba wiec bedzie doskonale,jeszcze Warszawki brakuje .....DZIEWCZYNY co z Wami?????

Edytowane przez Madzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze...tak blisko mnie, a nie wiem czy dotre. Chcialbym, no bo zapewne bedzie rewelacyjnie :D

Ale niestety jesli chodzi o mnie, to mam maly problem, nie bede miala za bardzo gdzie nocowac ;/

Ehhh...jeszcze zobacze...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiemy , wiemy że 28 października,

Czekamy na szczegóły a i lokal musi być odpowiedni, żeby nas nie wyrzucili. My w Szczecinie to mamy swój (juz jedyny) lokal "moto" bo z innych nas powyganiali :D :D ;)

 

Skoro uprzedzasz, to moze jednak zadomowimy sie w Longu... z tego co slyszalam poznanskie

moto-chlopaki robia tam ostre imprezki i nikt ich jeszcze nie wygonil :flesje:... moze i my dostaniemy taka szanse :eek: podobno loze przy drzwiach nam dadza... a i jakis upuscik Norberto moze zalatwic czy cus.... :P

Tylko zdaje sie ze tam jedzonka nie daja :eek: i trzeba by cos samemu zorganizowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...