Skocz do zawartości

Jaki motorower na początek


dangerouspop
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

za taką kase to sie nawet nie pytaj tylko bierz! :bigrazz: do MZ to raczej ciężko byłoby zamontować klatkę bo ma rame grzbietówke z centralną rurą,a na koło to ładnie idzie,jak ma tarczówke z przodu to można sie o stoppie pokusić,więc mozna poświrowac :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mandat kosztowalby duzo wiecej ... a to z tymi mztami to nie przesadzajcie ... kumpel chce mi sprzedac mz 125 albo 150etz full sprawna z papierami za uwaga ..... 50 zł :wink:

MYsle czy by ja wziac i nie przerobic na maszyne do Stuntu ... klatka crashpady i te inne sprawy :wink:

Co o tym myslicie ?

 

Ta MZeta to chyba za 1050zł. Kto by sprzedawał full sprawną ETZ 150 za 50zł. :icon_mrgreen: Za tyle to można do niej przednie koło kupić :flesje: A co do stelaża to można zrobić go w miejsce uchwytów na ręce dla pasażera za siedzeniem. A jak już byś chciał stuntowaćto lepiej kupić ETZ 251. To to już pociągnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
mandat kosztowalby duzo wiecej ... a to z tymi mztami to nie przesadzajcie ... kumpel chce mi sprzedac mz 125 albo 150etz full sprawna z papierami za uwaga ..... 50 zł

MYsle czy by ja wziac i nie przerobic na maszyne do Stuntu ... klatka crashpady i te inne sprawy

Co o tym myslicie ?

kup go i ja od reki za 100 wezme od ciebie

Edytowane przez Jimmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mandat kosztowalby duzo wiecej ... a to z tymi mztami to nie przesadzajcie ... kumpel chce mi sprzedac mz 125 albo 150etz full sprawna z papierami za uwaga ..... 50 zł

MYsle czy by ja wziac i nie przerobic na maszyne do Stuntu ... klatka crashpady i te inne sprawy

Co o tym myslicie ?

jak bym patrzyl tak jak wy na te mandaty to do teraz bym ani jednego moto niemial,

mialem:

motorynke,rometa,jawke,komara,wsk (kx125),simson,inna jawke,potem jeszcze jawke sqtera, i z tego tylko w jednym mialem papiery...i akurat simsonem z papierem nigdy mnie niezlapali jeszcze, a jak reszta mnie lapali to tylko powietrze mialem spuszczac,

a poza tym kto mu karze jezdzic po ulicach??!!??

bo przeciez na polach nic mu niezrobia

 

 

KUP WSK!!!!!!!!

 

a zreszta zakonczmy temat,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 7 lat później...

Witam. Niedługo zaczne robić prawo jazdy na kategorie AM. Posiadam skuter. Jeździłem nim trochę po pustych drogach i wiem jak się taki sprzęt zachowuje w różnych warunkach. Po zrobieniu prawa jazdy chciałbym się przesiąść na motorower biegowy. Oglądałem motorowerki typu Barton Figter... Jest to tani sprzęt ale wydaje mi się nie najlepszy :(. Moglibyście mi polecić jakąś dobrą 50-tke typu Yamaha, Honda itp. Dodam, że na motorowerze chciałbym siedzieć w pozycji, której się używa podczas jadzy na ścigaczu. Nie jestem bogaty ale wiem, że żeby kupić dobry sprzęt niestety będe się musiał pozbyć trochę pieniędzy. Opłaca się kupować używane motorowery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się. Jak koniecznie ścig to tzr 50, rs 50, gpr 50, rieju rs1 i jeszcze kilka innych by się znalazło. 4t sobie odpuść w takiej pojemności.

A gdybym pojeździł trochę i zdecydował się na założenie silnia 80 lub 100 to czy moge kupić 4t? Chciałbym oszczędzić na paliwie

Edytowane przez Krzychoo01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jak założysz większy silnik to zrobisz z tego motocykl i przy wypadku mogą być duże kłopoty. Po drugie i tak będzie to gorzej jeździć niż seryjne gpr50 ale to twoja decyzja. Albo osiągi albo spalanie wybrać musisz sam co jest dla ciebie ważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jak założysz większy silnik to zrobisz z tego motocykl i przy wypadku mogą być duże kłopoty. Po drugie i tak będzie to gorzej jeździć niż seryjne gpr50 ale to twoja decyzja. Albo osiągi albo spalanie wybrać musisz sam co jest dla ciebie ważniejsze.

Rozumiem, a dlaczego mogą być problemy? Przecież byłby zarejestrowany na motorower.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...