Skocz do zawartości

Zawody Cross Country-15.10.2006 - Biskupice koło Częstochowy


michal1171
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry, że pisze w tym dziale a nie w dziale sport ale uwierzcie mi nikt tego tam nie czyta

 

Dnia 15.10.2006 odbędą się zawody cross-country w Biskupicach pod Częstochową. Biuro zawodów będzie czynne od godziny 8:00 do 10:00. Zawody będą się odbywały na największym w kraju torze off-road dla samochodów. Start pierwszej klasy przewidywany na godzinę 11:00.

 

Podział na klasy:

 

-mini (do 65ccm)

-80ccm (1h)

-125 amator + open(tylko dla osób, które nie startowały więcej niż w jednych zawodach w bierzącym roku) (1,5h)

-licencja A+B (1,5h)

 

Wpisowe w wysokości 70 złotych.

 

Kontakt z organizatorem 502-463-062 Zdzisław

 

Serdecznie zapraszamy

Edytowane przez michal1171
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że się zjawię. Nie jako zawodnik, ale popatrzeć. Moja DR600 raczej na takie zawody się nie nadaje.

 

Ależ się mylisz :flesje: Właśnie na takim moto można tam pojeździć bo cała trasa to jeden wielki piach i zajeduży podjazd jest - moc obowiązkowa!

 

Ogólnie to nie jade już tam bo to nie teren na motory. Piachu po pachy jeździć sie nieda motorem. Quadami to tak.

Edytowane przez Myszon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak tam jest bo byłem ostatnio. Ten tor powstał przecież na starej żwirowni. Może i bym pośmigał sobie ale akurat mam założone opony szosowe, a kostki leża w piwnicy i jakoś nie chce mi się ich zmieniać. A pozatym chcą 70zł za wpisowe. Wole to przeznaczyć na paliwo i jechać sobie pośmigac na żwirownie koło mnie. Przynajmniej wjazd jest bezpłatny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak tam jest bo byłem ostatnio. Ten tor powstał przecież na starej żwirowni. Może i bym pośmigał sobie ale akurat mam założone opony szosowe, a kostki leża w piwnicy i jakoś nie chce mi się ich zmieniać. A pozatym chcą 70zł za wpisowe. Wole to przeznaczyć na paliwo i jechać sobie pośmigac na żwirownie koło mnie. Przynajmniej wjazd jest bezpłatny.

 

Raczej piaskownia a nie żwirownia :flesje: Też byłem 17sty zajechałem na 125cc w ogólnej klasyfikacji - chyba nieźle ale co moja seta przeszła :flesje: oj joj szkoda motoru naprawde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...