Skocz do zawartości

honda shadow 750 czy kawasaki vn 800


Pawelm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:) uwazam ze to dobry wybor cruiser sam mam przyjemnoscv jezdic vt 750 classic acez 2000 roku i zgodze sie ze zdaniem mojego przedmowcy ze moc jest niewystarczajaca aczkolwiek honda ma niebywale cicha i bez zadnych zbednych szmerow prace silnika pzatym komfort jazdy jest wystarczajacy i prowadzenie cool co nie moge powiedziec o vn mialem okazje wyprobowac driftera okej motocykl przypominajacy do zludzenia indiana moc okey ale czy to wszystko pozdrawiam debas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przymierz się do obu, karnij się jednym i drugim i będziesz wiedział co i jak ? Pewnie zależy to od temperamentu, upodobań itd. NIe da się chyba tak jednoznacznie powiedzieć który lepszy, a nawet gdyby to skąd będziesz wiedział ile w tym obiektywizmu :)

Cycki - im większe za młodu, tym dłuższe na starość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja stalem przed dokladnie takim samym wyborem jakis miesiac temu, od ladnych kilku lat pojawiam sie na bazarach motocyklowych, bo moj Tata handluje skorami, mamy troche zaprzyjaznionych handlarzy motocyklami, zawsze mi sie c2 bardziej podobalo, ale to wlasnie ich opinia mnie przekonala, wszyscy mowia ze jazda c2 jest o wiele lepsza i wszyscy zwracaja uwage na fakt ze silnik c2 jest nie do zajechania, wiekszosc z nich tez wspomniala ze vulcany lubia sie sypac, ze czesto dostaja zlecenia na mocno rozbite motory lub same silniki do vulcanow, no i teraz jak mam shadowke to wiem ze gdybym mial vulcana to zawsze by mi zostal pewien niesmak, ze moglem troche dolozyc i miec cos lepszego, ale to jest wszystko kwestia gustu... mi tez keidys mowili zeby nie kupowal vf750f bo silnik sie wysra po kilku kilometrach, a ja nia przejezdzilem kilka sezonow i nic sie nie dzialo, bardzo milo ja wspominam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tez keidys mowili zeby nie kupowal vf750f bo silnik sie wysra po kilku kilometrach, a ja nia przejezdzilem kilka sezonow i nic sie nie dzialo, bardzo milo ja wspominam

100% RACJI - ja też tak myślałem i kupiłem ... Vulcana :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...