Skocz do zawartości

Samokształcenie jazdy


Fidel5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy dojechałem do domu po naszej ustawce byłem tak przemarznięty, że stwierdziłem, iż właśnie kończę sezon ale następnego dnia już zapomniałem o tym bzdurnym pomyśle!

 

 

Mialem podobne mysli :D Ale dzieki temu jak dzis smigalem sobie kolo 12stej w sloneczku to bylo tak super jak ze 2 miechy temu przy 35 stopniach :D Dzieki wieczornej ustawce mozna docenic jak piekna pogoda jest + 14 stopni ;P

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisja własnie wróciłem ze smigania szadołem 750. W Hodzie były jazdy testowe.

Ludzie jak mozna jeżdzic czymś takim!!!!!!!!, przeciez to popierdółka dla cieżarnych kobiet. (ale szacunek dla elastyczności i szkrzyni biegów to klasa, hamulce syf)

Przyznam się niesmiało, ze myslełem kiedys o chopperze ale ta pozycja (kręgosłup boli jak cholera), wrazliwość na wiatr, etc, dobrze, ze sie trwale wyleczyłem

Tylko scigacze!!

Edytowane przez Fidel5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się niesmiało, ze myslełem kiedys o chopperze ale ta pozycja (kręgosłup boli jak cholera)

A ja się przyznam nieśmiało, że cały czas myślę o jakimś maksiskuterze (Majesty albo Burgman 400), ale mam obawy, czy pozycja, w jakiej znajduje się kierowca (nieco podobna do pozycji na chopperze), nie będzie powodowała bólu kręgosłupa po dłuższej jeździe (mierzę ok. 180 cm). :D

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się przyznam nieśmiało, że cały czas myślę o jakimś maksiskuterze (Majesty albo Burgman 400), ale mam obawy, czy pozycja, w jakiej znajduje się kierowca (nieco podobna do pozycji na chopperze), nie będzie powodowała bólu kręgosłupa po dłuższej jeździe (mierzę ok. 180 cm). :D

Przy manewrowaniu, kierownica zachaczałem o nogi, mój wzrost to 195cm :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olsenie szanowny, w PolandP. z tego co pamiętam jest Burgman jako jeden z motocykli (?) testowych, więc proponuje się przejechać i umówić na jazde próbną. Pogoda prima sorcik, zresztą takim odkurzaczem i tak 50 km/h nie przekroczysz :crossy:

 

Fidel masz fotki z jazd chopkiem? Jeśli tak to dawaj dla poprawy humoru :) Próbowałeś ten cud techniki stawiać na gume? :P :icon_mrgreen:

Edytowane przez karol1001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fidel masz fotki z jazd chopkiem? Jeśli tak to dawaj dla poprawy humoru :) Próbowałeś ten cud techniki stawiać na gume? :P :icon_mrgreen:

No nie mam, ale jak odkreciłem na maksa to mało sobie nadgarstka nie zwichnołem a on ledwo malucha wyprzedził. Ale koło przystanku, lans sie udał i na swiatłach też. W miare wydech, elegancki ceglasty metalik chromy, nie smigasz pomiedzy samochodami bo gmole mają rozmiar szafy....... Zrobiłem jakies 60km powarszawce wiec wiele wiecej nie powiem

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VFR to ścigacz? :icon_mrgreen:

chopper to to niest, a swego czasu klasyfikowany był jako model z ambicjami sportowymi(co prawda krótko).

A pozatym Klaudi VFR juz nie ma, a bedzie albo 600rr lub coś w tym stylu :)

Edytowane przez Fidel5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, czemu my sie musielismy ustawic w najzimniejszy wieczor tej jesieni? Teraz taaaaaaaaaka piekna pogoda... :icon_mrgreen:

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...