Skocz do zawartości

TŁUMIKI MONTII MOTORSPORT


Browar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

 

Mój motocykl to Yamaha FZX 750. Chciałbym wymienić w nim oryginalne tłumiki na jakieś tuningowe... oczywiście za rozsądną cenę tzn.góra 800 zł za dwie sztuki.

Znalazłem coś takiego http://moto.allegro.pl/item132429414_nowe_...jaka_cena_.html

 

.. wyglądają na bardzo solidnie zrobione, co potwierdzili mi znajomi... lecz nie wiem jak one brzmią itd.

 

 

Jeśli ktoś z was, lub z waszych znajomków ma takowe wydechy to proszę o opisanie pod względem werbalnym, wizualnym jak i technicznym w miarę możliwości.

 

Pozdrawiam i proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Z dźwięku w EXC jestem bardzo zadowolony. Gorzej z wytrzymałością. Mój Montii dostał kilka ostrzejszych strzałów i myślę, że powoli ma dość. Jeśli dotrwa sezon do końca w całości, to będzie git.

Ta blacha jest za cienka na enduro z glebowaniem.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ta blacha jest za cienka na enduro z glebowaniem.

 

 

No właśnie taki tłumik do enduro to co innego niż do szosówki. JA moim FZX-em raczej nie uprawiam offroadu więc powinno być dobrze...

 

... myśle, że za jakieś 2 tygodnie się zdecyduje na nie, no chyba że macie jakieś inne dobre wydechy za

400 zł/szt. to chętnie oblookam i się zastanowie :)

 

Pozdro !! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys byl tez temat o tym tlumiku i okazalo sie ze w ktoryms motocyklu nie dalo sie wyregulowac gaznikow. Konieczna bylaby zmiana dysz paliwowych na wieksze zeby nie strzelalo w wydech.

 

Wydaje mi sie ze jesli zalozy sie do fzx'a 2 te wydechy to zakres regulacji gaznikow tez sie skonczy. Moze z 1 obyloby sie bez zmian dysz. Zalezy to glownie od srednicy wylotu wydechu.

Edytowane przez bekriss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Generalnie nie powinno się zmienić dramatycznie. Możesz zanotować leciutki spadek mocy.

Jeśli będzie łapał powietrze przy dodawaniu gazu, to podnieszesz poziom paliwa w gaźnikach. Strzelanie przy oddawaniu gazu to już sama przyjemność.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...