Skocz do zawartości

Co sądzicie o Kawasaki GPZ 305?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Poszukuje jakiegoś malego nakeda i znalazlem to http://moto.allegro.pl/item131921810_kawas..._xs_.html\

 

 

Ale po raz pierwszy sie spotykam z takim motocyklem.Jeszcze nie widzialem GPZ o pojemności 305.

Co możecie powiedziec o tym motocyklu.A tak wogole to planuje kupić coś starego bo nie posiadam wiele kasy

i coś malego, abym sie na tym nie polamal.Mam 183 cm wzrostu i waże 65 kg.No 500 tutaj raczej odpada.Bo jeżdzilem przez pewien czas 500-ką mojego starszego(Honda Magna).Co prawda to nie naked i jest jakaś

róznica w jeżdzie, ale jak dla mnie to za wielkie moto.Moim pierwszym motocyklem byla Honda Mtx 80 ktora mam do teraz.

 

Prosze o jakieś rady.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to ten motocykl ma jedną ale za to bardzo dużą wade -spróbuj do niego kupić jakąkolwiek część .Na wiosne kumpel szukał troche plastików itp do 500 i wcale nie było łatwo znaleźć (a wszyscy mówią że to popularne moto) a co dopiero do 305 Oczywiście o stanie w tym roczniku nie ma się co wypowiadać ze zdjęć trzeba jechać oblukać

Edytowane przez kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w naszym kraju motocykle klasy 250 są niepopularne i z częściami do nich mogą być problemy.

Jedynymi modelami, które często spotyka się naszych drogach są: Suzuki GN 250, Yamaha SR 250 i MZ ETZ 250 oraz 251.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod względem mechanicznym GPZ 305 ma bardzo słabą górę silnika. Głowice bardzo często padają już po 50tyś kilometrów. przy rozruchu na zimno głowica nie ma właściwego smarowania - wystarczy wkręcić mocniej silnik i bye-bye engine :buttrock:

 

Czytałem o tym kiedyś na stronie fanów małej gpz-y. Spalanie ma wprost rewelacyjne: 3l na 100km przy prędkościach 110-120km/h.

 

Trazy

TDM 850

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Polecam ten motorek moc zadowalająca, może nie rzuca na kolana, ale wynagradza to spalanie. Należy zauważyc bardzo przyjemny dzwięk silnika jak z V-ałki. Mi ogólnie motor przypadł do gustu, a miałem już kilka i to dużo mocniejszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...