Skocz do zawartości

POrada w sprawie jednosladu


Grabiee
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problemik. MAm 15 lat meiszkam w KRakowie. Pragne sobie kupic jakis neizabrzydki, szybki, zrywny jednoslad ale dysponuje max 2500zl. Zastanawialem sie na yamaha dt ale czy z moja mala wiedza mechaniczna porade sobie z nia? bo Z tego co tu czytam duzo ludiz kombinuje z tymi masynami a ja dopeiro zczynam. POzdro Z gory dieki za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka wersie dt chciałbys kupic? Chłodzona ciecza czy powietrzem??

 

Ja osobiście kupiłem skutera a tez chciałem dt ale niebyło nigdzie w okolicy ale kupuj dt jak masz gdzie niedaleko zawsze to lepsze niz jakiś skuterek a jeżeli chodzi o remontowanie to jak dbasz tak masz. Przeciez niejest to tak aż bardzo awaryjny sprzęt prezynajmniej tak mi sie wydaje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dt jest mało awaryjnym sprzetem zalezy w jakim kupisz stanie ale jak sie nie znasz szukaj jakies po remoncie i uzywaj jak najlepszych olejów a mechaniki napewno sie nauczysz z czasem pamietaj zawsze ktos ci pomoze pozdro :biggrin:

 

 

 

 

 

 

 

 

Sprzedam hondę Cb 250 kontakt pw lub 667723317

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem posiadaczem dt zrobilem 1500km i to ostro w terenie jak kupilem wymienilem tloczek dotarlem i jezdze puki co nic mi sie nie syplo jedynie musialem kopke zrobci bo tuleja byla wyjechana na zebatce i trzeba bylo nowa tuleje dotoczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątpie, żeby dostał DT albo RG 80 zarej. na 50.

No chyba, że sie trafi unikat :banghead:

 

Bari fajny ospi w tej aukcji "plastiki porysowane" - ciekawe od czego ... ? hehe

 

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dt jest uniwersalna i to w sumie jej najwiekszy plus.

i wjedziesz w lekki teren i pojeździsz po ulicy. Dt to motocykl do tego stworzony. Myśle ze powinna Ci podpasować..

Bari...to że w Twojej okolicy jeżdżą same złomy a Ty umiesz utrzymać skuter w stanie "do jazdy" tylko ci sie chwali jednak nie byłbym taki pewny czy dt odblokowana nawet jakis wazyl 10kg objedziesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak prawda jest taka jak bedziesz szanowal tak bedziesz jezdzil :biggrin: Kupisz tlok za 100 zl to pojezdizsz 500 km i koniec , a jak jakis lepszy typu Vertex to bedziesz dluzej jezdzil , proste :buttrock: Ja tam skuterkiem najezdzilem sie duzo doswiadczenia nabralem i sprawil mi mase frajdy , ale wiadomo kiedys trzeba wkoncu zmienic ta pojemnosc :bigrazz: Pozdrawiam :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...