Skocz do zawartości

Suzuki GS 750


kasan3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

eBay.com - tyle ze nie bylo GS750 z napedem na wal kardana.

Moze dlatego nie mozesz znalezc czesci ?

 

Adam M.

Być może na kanadyjskim ebay są takie części. Polski przeglądam regularnie i nie spotkałem takiego ogłoszenia. Mam prośbę jeśli znajdziesz takie ogłoszenie prześlij mi linka.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam pisze że nie znajdziesz nigdzie takich części bo nie było GS750 z kardanem

z wałem były GS 650/850/1000

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam pisze że nie znajdziesz nigdzie takich części bo nie było GS750 z kardanem

z wałem były GS 650/850/1000

Jak nie ma jak są? to jest wersja 750 gl tylko tyle że bardzo trudno spotkać. Wiem że pokrywa sprzęgła pasuje od zwykłej 750-ki a wałek pasuje od 650 i 850.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki-niewiedziałem, sprawdziłem -faktycznie były gs750g oraz gs750gl pędzone wałem (http://www.suzukicycles.org/GS-series/)

jednak z tego co zrozumiałem były to wersje na rynek japoński

skąd facet wytrzasnełeś taki wynalazek?:biggrin:

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam,

 

mam problem poszukuję układu zapłonowego do GS 750 (lub GS 550 bo są bodajże identyczne)!! PILNIE !!

 

i czy jest możliwość założenia tam układu elektronicznego? a jak tak to gdzie można coś takiego dorwać??

 

a orientujecie się czy w Larssonie kupię klocki hamulcowego do tego motocykla bo już mi się kończą i szykuje się wymiana.

 

 

pozdrawiam i czekam na pomoc

Zygi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

 

mam problem poszukuję układu zapłonowego do GS 750 (lub GS 550 bo są bodajże identyczne)!! PILNIE !!

 

i czy jest możliwość założenia tam układu elektronicznego? a jak tak to gdzie można coś takiego dorwać??

 

a orientujecie się czy w Larssonie kupię klocki hamulcowego do tego motocykla bo już mi się kończą i szykuje się wymiana.

pozdrawiam i czekam na pomoc

Zygi

Cześć kolego!

Ja kupiłem elektroniczny zapłon na allegro. Nie wiem jaki był u mnie poprzednio ale po podłączeniu elektronicznego działa elegancko. Wszystkie części do mojego gs-a kupuje w KLASIE i pasują jak dzwon.

Pozdrawiam! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukuje króćcy ssących do suzuki gs650g, czy wiesz gdzie można ich szukac?

seeken2

 

może wiesz gdzie dostanę króćce ssące do gs650 i czy możę pasują od np.gsx-sa bo mam problem a całkiem mi się posypały :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...