Skocz do zawartości

Yamaha XT660X/R


Milo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

XTX w wersji karbon a akcji ...

 

XTX Carbon na drodze ...

 

 

Hej

 

Chcialem zobaczyc tego Carbona na drodze, ale zobaczylem tylko jakis kask i to od tylu ?

 

CHyba zły link sie wkleił, albo ktoś go przechwycił, może poprawisz , to byśmy obejrzeli ?

 

Pozdrawiam

Gadimex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W XT660 enduro moim zdaniem troche nieprzemyślanie umieścili ten mały błotniczek na przednim kole co ma chronić chłodnice przed brudem.Owszem,rzecz potrzebna jednak troche wyżej a nie 1cm od opony.Znajomy raz wjechał w troche większe błoto i co?Musiał patykiem zeskrobywać bo weszło tego gowna pomiędzy opone a błotnik i koło przestało się kręcić :)Druga sprawa to uchwyty z tyłu.Znajomy raz podniosł motocykl i urwał ten element.Myśle że w motocyklu typu enduro powinno być to troche solidniejsze.Silnik żwawo reaguje na gaz,jest elastyczny i przyjemnie się śmiga.

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ciekawi mnie co to za silnik , bo sadzilem ze to silnik od XTZ 660 Tenere , ale widze ze to jakis nowy silniczek ( a napewno gora ) , macie jakies dane , fiszki ?? gdzie jeszcze stosuja ten silnik ??

Edytowane przez Nitomen

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na tych fotach powalają mnie te 2 sterczące do góry "kominy". Super sprawa. O wiele ładniej sie prezentują niż fabryczne tłumiki.

Stare motocyklowe przysłowie mówi: jak się nie wywrócisz.....to se nie poleżysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawi mnie co to za silnik , bo sadzilem ze to silnik od XTZ 660 Tenere , ale widze ze to jakis nowy silniczek ( a napewno gora ) , macie jakies dane , fiszki ?? gdzie jeszcze stosuja ten silnik ??

jak dla mnie to silnik od xt :notworthy:

http://www.bikepics.com/pictures/798597/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zmodyfikowany silnik z XTZ660 - nowa głowica z czterema zaworami zamiast pięciu i wtrysk paliwa Denso. Sporo jeździłem kiedyś Tenerką, więc moge powiedzieć że po tych zmianach zyskał na elastyczności, poprawiła sie tez reakcja na dodanie gazu. Subiektywnie jest mocniejszy.

Z tego co wiem, montowany jest w równiez w jakiejś Aprilli, w Derbi Mulhacen i pewnie gdzieś jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem ze montowany jest w XT , ale dopiero od 2 lat - cylinder i glowica napewno nie sa od XTZ 660

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...