Skocz do zawartości

POTRZEBNA KREW DLA ZIUTA (POZNAŃ) !!!


LUZIPOWER
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dopisuje tu też informację o kasie

ustaliliśmy jeszcze wspólnie ze Shrekiem że w związku z tym iż plakat dla ziuta nie doszedł do skutku to kase zebrana na plakat przelejemy na konto fundacji na poszkodowanego motocykliste

 

INFORMACJA ODNOŚCNIE BANKU KRWI

kilka osób się pytało więc wrzucam taką informację odnośnie banku krwi

poznańscy motocykliści mają swój bank każdy kto chce może iśc oddać krew z tym że oddaje się ja na konto 666 tak jak oddawaliśmy na ziuta i mówiło się że na Łukasza tak tu nasz bank ma kod 666 można oddawać w każdej punkcie na teranie całej wielkopolski

w tej chwili w banku nie ma nic krwi poprostu jest pusty

planowana jest pierwsza akcja zapełniania na 16.XII bo dopiero wtedy będziemy mogli oddawać

16.XII jest to sobota planowane jest zebranie czekolad i jakiejś kasy (jak zwykle kto ile może) aby kupić jakieś prezenty i następnie w niedziele akcja wypad do domu dziecka do Szamotuł zrobić świąteczny prezent dzieciakom

jak by co to pytajcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to są szanse że Łukasz wyjdzie dziś ze szpitala na przepustkę na pare dni

 

kurde a jak u radasa widziałem wózek to myślałe, że już wyszedł... :)

marco jak będziesz wiedział, że wyszedł to da mu się dzień na sentymenty i może zorganizujemy mu grupowy nalocik co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie po dosc dlugiej i nieoczekiwanej przerwie. Czytajac caly ten wątek nie moglem powstrzymac łez. Jestem bardzo wzruszony i nie wiem jak moge Wam dziekowac. Naprawde jestescie WSPANIALI, jestescie WIELCY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze że o tej godzinie tylko ja czytam to forum i odp pierwszy :rolleyes: ZiuT kurde jak dobrze znowu widzieć twojego avatara i posty :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: Wracaj szybko do zdrowia bo bez ciebie Bulgarska to już nie to samo :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie po dosc dlugiej i nieoczekiwanej przerwie. Czytajac caly ten wątek nie moglem powstrzymac łez. Jestem bardzo wzruszony i nie wiem jak moge Wam dziekowac. Naprawde jestescie WSPANIALI, jestescie WIELCY.

 

Nie sraj siaczką Stary - my tak specjalnie wszystko pisali, bo wiedzieliśmy, że jak odczytasz to każdemu po piwku postawisz :D tak serio - na dobrą sprawę nic takiego ! zrobił byś to samo dla któregoś z nas !

 

jak tam się trzymasz stary ? do kiedy masz przepustkę ?

 

bo bez ciebie Bulgarska to już nie to samo ;)

 

kiler nie wlewaj mu za dużo ! :)

 

przyznaje racje - nawet nie wiesz jak się ciesze widząc w avatarze tych dwóch pier*olonych pedałów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie po dosc dlugiej i nieoczekiwanej przerwie. Czytajac caly ten wątek nie moglem powstrzymac łez. Jestem bardzo wzruszony i nie wiem jak moge Wam dziekowac. Naprawde jestescie WSPANIALI, jestescie WIELCY.

 

Witam, w koncu sie pojawiles.

Dlugo czekalismy, pamietaj że wisisz 0,5L za kazde oddane 0,5L :)

Trzymaj się, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Vitaj!!!

 

jak dobrze, że już możesz sie odezwać do nas :D

 

jak się czujesz ?? jak noga??

 

Wracaj do zdrowia szybciutko :buttrock: pozdrowienia ode mnie i od SBT

 

THX! jakos sie trzymam, noga wyglada juz lepiej (stwierdzono tylko jeden przypadek omdlenia na jej widok). niestety w kilku miejscach cos nie chce sie zagoic a to uniemozliwia dalsze badania i leczenie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...