Skocz do zawartości

POTRZEBNA KREW DLA ZIUTA (POZNAŃ) !!!


LUZIPOWER
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj o 11 bylem u Niezniszczalnego ! koszulka wisi nad łóżkiem :D już nie mamrotał... Ibiza widać też już biega - siedział cały czas u Ziuta. Mały miał wczoraj zabieg - przeszczepiali mu skórę z lewego uda do prawej kostki, czy cosik...

 

 

przełożyli jednak zabieg na dziś...bylismy wczoraj w kilka osob po bulgarskiej....trzyma sie nasz ZIutek :clap: :biggrin: :buttrock: :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie

w związku z tym że pierwsza próba plakatowa niezbyt się powiodła, wyszło kiepskie zdjęcie i nawet nie ma sensu drukować bo szkoda kasy na wyrzucać

 

mam kolejną propozycję zgłosiła się domnie ekipa z Warszawy która oferuje zrobienie bardzo profesjolnalnego plakatu

tym razem powinno być już wszystko oki bo firma zajmuje sie tym na codzień wszystko od początku do końca robią ich ludzie na profesjonalnym sprzęcie, koszt wykonania powinien zamknąć się w tej kasie co mam już uzbieraną więc nie przewiduje żadnych zbiórek i dopłat

 

proponowany termin sobata lub niedziela na bułgarskiej godziny około 12 jak poprzednio

 

pytanie czy jesteście jeszcze chętni??

Edytowane przez marco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze - moim zdanieim próbowaliśmy, a że nie wyszło... Ja mam w ten weekend bude i nie wiem, czy o 12 będę mógł się wyrwać ! a tym bardziej na sprzęcie odpada (no może bym na busie go przywiózł, ale to tyle j*b*nia...) Ziut i tak wie, że jestesmy z nim ! Można by te siano przeznaczyć na coś innego - np. na naklejki !

Wypowiadać się !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się dostosuje do większosci- mam wekend wolny!!! :D

Moje zdanie jest takie ,ze takie zdjęcie predzej czy pozniej sobie zrobimy bo coś takiego każdy pewnie chciałby mieć wiec propozycja jest taka że jak bedzie ładnie to poprostu podleci na sprzetach ten kto bedzie mógł- ostatnio ja nie mogłem podleciec bo praca mnie wstrzymała ale ciesze sie ze Wasze zdjecie wyszło chociaż na koszulce ;)

 

 

JA BĘDE MIMO TEGO CZY ZDJECIE BEDZIE CZY NIE :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również sie dostosuje do większości.

W weekend mogę wlecieć na sprzęcie do ewentualnej foty, ale tak jak napisał Luzer, Ziutas wie ze z nim jesteśmy, a robienie foty bez kilku moto z ekipy (jak wiadomo nie każdy będzie mógł sie zjawić na stadionie, niektórzy juz nawet moto nie mają :D ) raczej mija sie z celem.

Myślę ze finans można na naklejki przeznaczyć czy cuś.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...