Skocz do zawartości

Zakończeniowa imprezka udana w Poznaniu


Rekomendowane odpowiedzi

 

Ps. Impra w Longu była OK :flesje:

Tomaj kiedy wesele ???

 

Coś mnie ominęło ??? widziałem że dwie moje KOLEŻANKI wzbudziły zainteresowanie :icon_eek: :buttrock:

a jak szukałem kierowcy dla Anity (tej w białej spódnicy) na wyjazd do szamotuł to nikt nie chciał/mógł :) :bigrazz: :crossy:

Edytowane przez kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

impreza mega wypas :clap: :flesje:

norbi daj znac co tam u waldka czy jeszcze wpusci NIEZNISZCZALNYH czy mamay zakaz po tej demolce co sie tam odbyla :) :bigrazz:

trzeba bedzie pomyslen na otwarcie sezonu o takiej imprezce :buttrock:

co ja pisze o jeszcze lepszej imprezce :crossy: :icon_eek:

PROSBA DO WSZYSTKICH CO POSIADALI APARATY jak mozecie to zgrajcie wszystkie fotki na plytki ok :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

 

PROSBA DO WSZYSTKICH CO POSIADALI APARATY

No właśnie ja MIAŁEM i dlatego że go MIAŁEM :bigrazz: to już raczej nie zgram :buttrock:

 

Ps A co myślicie o małych poprawinach :crossy: :icon_eek: :flesje:

Edytowane przez kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że tak pechowo sie wszystko skończyło

choć początkowo nic tego nie zapowiadało

super pomysł mattiego z lalą normalnie chylę czoła

na Starym jak włożyliśmy ją na erłana to było mega zainteresowanie

wystarczyło tylko dorobić kartkę sprzedam z dopiskiem "używana przez kobietę" pewnie poszła by od ręki bo ciężko o takie dodatkowe wyposażenie

co do wydarzeń na bułgarskiej to widząc to zdarzenie w życiu nie przypuszczałem że będą z tego takie konsekwencje dużo gorzej wyglądała gleba ibizy, ziut poprostu się przewrócił

prędkość przy zderzeniu nie była w cale taka duża ludzie gadali że było wielkie uderzenie i duża szybkość bo aż się tłumik urwał a gówno prawda wystarczyło go obejrzeć tłumik było poprostu przecięty i znitowany (sam to robiłem) i dlatego odpadł bo było to słabe bardzo miejsce

mam troszkę fotek niebawem coś wrzucę tylko głównie ze starego bo na bułgarskiej już nie robiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że tak pechowo sie wszystko skończyło

 

widac za dlugo bylo dobrze zakonczenie powiem szczeze jak zakonczenie mozna sie poczuc jak rok temu czy dwa lata nic sie nie zmienia zaczyna robic sie nudne.

 

teraz trzymajcie kciuki za ZIUTA i za IBIZE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha jak by ktoś wiedział o losach mojego aparatu (sony) i noki 3330 to prosze o kontakt :) :bigrazz: :crossy:

 

 

Kiler skontaktuj sie ze mna w sprawie komory i aparatu, jakims dziwnym cudem jest to u mnie

moj nr: 601710257

Edytowane przez finko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matti fotek lepiej nie wstawiać niechciałbyś widzieć jak wyglądałeś

 

 

tak jak radek mówił że te imprezy stają się nudne i monotonne na fotkach postarałem się pokazać troszkę inne oblicze zobaczcei sami i ocencie

http://niezniszczalni.website.pl/fotki/zak...2006/index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzieki wszystkim za imprezke, byla kozacka.

Lokal troche zdemolowany ale to to jest niewazane...

 

NIEZNISZCZALNI RULEZZZZ

 

 

 

 

Ja musze oddać komuś bluze (taka szara). Serdecznie dzieki za pomoc w dowiezieniu mnie do domu :bigrazz: Fotografowie dawać fotki :crossy: pozdr.

Mati ta bluza jest moja, mowilem ci to wczoraj ale mogles nie pamietac :)

 

 

ps. IBIZA, ZIUTAS trzymajcie sie, bedzie dobrze!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mati gdzie ty mieszkasz dokladnie bo nikt nie wiedzial podalismy dokladny adres

W Swarzędzu. Jestem zaznaczony na tym całym frapperze :crossy: Gość który mnie odwoził sprawdził adres i odstawił mnie do ojca :) (dom obok) miałem lekkie żdziwko jak sie u niego obudziłem :bigrazz: Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...