Skocz do zawartości

Totalny Debilizm 2


filon89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Totalna glupota. Do odszkodowania z OC wcale nie trzeba fizycznej kolizji obu pojazdow. Skoro gosc wymusil na Tobie okreslone zachowanie, ktorego skutkiem byl Twoj wypadek to nie rozumiem czemu mu darowales? Dzwoni sie po policje, karetke i ciagnie od goscia (ubezpieczyciela) uczciwe odszkodowanie.

 

A krecenie kolegi o spadaniu z drabiny to juz wogole jakas bajka - albo cos krecisz, albo zrobiliscie podlemu kierowcy katamarana nielada prezent!

 

Slyszalem o przypadkach zbyt gorliwego wyciagania odszkodowania, ale o sytuacji takiej, aby ktos calkowicie odpuscil i nic nie chcial przy ewidentnej winie drugiej strony to jeszcze nie slyszalem... :icon_biggrin:

Gratulacje - zostaliscie pionierami jak darowac sprawcy wypadku odszkodowanie na ladnych kilka tysiecy zlotych! :bigrazz:

No niestety madry polak po fakcie. :rolleyes: Szkoda że nie wiedziałem tego wcześniej. Ale jeszcze nic straconego znajde namiary na gościa przeciez musiał mieszkać niedaleko. No co do pioneerów to chyba nazwa mego motoykla wymusiła takie zachowanie. :smile:

 

wg tego co filon pisze (że puszka uderzyła kuzyna w nogę) kontakt był. powinien być ślad na lakierze auta. ale jak już wiemy nie jest to konieczne. i też uważam, że źle zrobiłeś nie zgłaszając tego. bo:

1. z oc sprawcy wyciągniesz znacznie więcej niż kuzyn z ubezp. za "upadek z drabiny". a jak będzie miał komplikacje z tą nogą?

2. gościa oc pokryje wszystkie koszty naprawy motocykla

3. a jeśli za kilka dni okaże się, że też masz jakąś kontuzję? wybulisz na lekarzy, leki i rehabilitację kupę forsy (odpukać!).

 

zawsze trzeba zakładać najgorszą ewentualność i na taką się przygotowywać.

źle, że nie zgłosiłeś

Oby nic sie nie stało, żadna kontuzja. Co do katamarana to nic nie było widać przyfasolił takimi rurami co to zwykle jeepy maja z przodu. Ale co jesli gosć zezna że jechał prawidłowo, a ja straciłem kontrole nad motocyklem. Tej sprawy nie odpuszcze dobrze, że powiedzieliście mi jak to wyglada. Ale też na takie zeznania wole być przygotowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to jest kisiel po obiedzie... Przeciez kolega spadl z drabiny a Tobie nic sie nie stalo :icon_biggrin: .

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały błąd to jest mój kuzyn ale najlepsze jest to, że po tym wypadku nabrał masakrycznej chęci jazdy na moto. Chce z odszkodowania i własnych oszczędnośći kupic sobie moto. Kolejny brat w wielkiej rodzinie. :icon_biggrin:

 

...znaczy się kuzyn nie tylko w nogę się uderzył ?? ... głowa też ucierpiała ... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos sie to wszystko kupy nietrzyma, jakas sciema, moze lepiej rower??

Co sie kupy nie trzyma. Pisze jak jest, jeśli nie wierzysz przyjedź do mnie pokaże Ci szczątki po kufrach oraz pogięty stelaż. Z kufrów zostały mi tylko 2 boczne ścianki które były przykręcone do stelaża. Reszty nie zbierałem nie lubię sie bawić w puzle, a cząstki to nie grzyby trudno znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jak koles zezna ze straciles panowanie to jest jego slowo przeciw Twojemu i kuzyna= 2 do 1

poza tym policja wie jak badac takie sprawy (slady hamowania kolesia na drodze, brak Twojej gumy na asfalcie ktora zostaje przy utracie poanowania itp.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jak koles zezna ze straciles panowanie to jest jego slowo przeciw Twojemu i kuzyna= 2 do 1

poza tym policja wie jak badac takie sprawy (slady hamowania kolesia na drodze, brak Twojej gumy na asfalcie ktora zostaje przy utracie poanowania itp.).

Ok ale to było 6 dni temu już chyba nie ma śladów, a jak coś to jade jutro i porobie zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...