Skocz do zawartości

suzi gsxf 750...1995r


awful
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

 

luzy są na górnej półce- przy skręcaniu kierą widać,jak poryszają się lagi- tam powinna być jaka uszczelka?usztywnienie? wydaje mi się,ze lagi powinny sie trzymać na górnej i dolnej półce...

 

 

gaźniki: obj : po dodaniu gazu i odpuszczeniu obroty(juz na nieco rozgrzanym silniku) spadają tylko do 2500 i tam stoją.

 

srubą regulacyjną zjechałem do 1100, po czym po dodaniu gazu znów jest 2500... sruba się kiedyś wykręci :icon_mrgreen:... zupełnie jakby dodanie gazu podnosiło na stałe poziom paliwa. wyryrane gaźniki?

 

 

 

to w motocylku nad którego zakupem się zastanawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lagi w dolnej polce powinny byc skrecone srubami tak zeby nie mialy zadnej mozliwosci ruchu - to jest wlasciwie ich glowny punkt mocujacy.

Sprawa z gaznikami to lewe powietrze, lub brak synchronizacji - jezeli walniete sa kolektory ssace to nowe troche kosztuja.

Problem lag trzeba koniecznie sprawdzic - moze PW zostawil je specjalnie luzne bo sa deczko krzywe i jak sie je zlapie mocno to jest to widoczne i odczuwalne.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może luzy są w główce ramy? Nie ma takiej możliwości żeby zawieszenie miało luzy w półkach, chyba że nie są dobrze dokręcone.

Co do gażników tak jak pisał Adam M lewe powietrze. Obczaj połączenie gażników z filtrem powietrza i z silnikiem. Często pękają krućce ssące ( gumy między gażnikami, a silnikiem ) - ja bym na to obstawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lagi są luźne na górnej pólce na bank. czy na dolnej? nie wiem,ale to co napisaliści brzmi sensownie.

 

napisalem gosciowi,ze jak zlikwiduje luzy na lagach i okazą się proste- będę zainteresowany dalszymi oględzinami- moto jak na mój gust jest w naprawde niezłym stanie(zwłaszcza w porównaniu z tym co widziałem ostatnio... ;/) .

 

jeszcze raz dzięki

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...