Skocz do zawartości

Rozbilem mojego sprzeta (to juz koniec)


Aruss00
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moto to Yamaha YZF 750

Zbytnio nie wiem ile jechalem no ale tak jak jezdzilem po tej ulicy to mi sie wydaje ze 80-110km\h

 

Czesto jezdzilem na tej ulicy bo 300metrow dalej trzymalem motor na parkingu.

 

Moto jechalem juz odstawic, caly dzien jezdzilem i na sama koncowke te drzewo sie trafilo :icon_mrgreen:

I jeszcze przed wypadkiem zatankowalem motor ale nie do pelna. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą to ilu już z Nas zginęło na tych pieprzonych drzewach, rosnących metr od drogi, zamiast pobocza to drzewa rosną, niedaleko gdzie mieszkam na odcinku 3 km, długa prosta, po bokach oczywiscie drzewa, których nie można? wycinać, tylko krzyży przybywa, a 1 listopada palące się znicze...

 

Szybkiego powrotu do zdrowia życzę :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, bez przesady może. facet chwilę temu szukał "motocykla do jazdy na 1 kółku", kupił było nie było dość mocnego sporta i pieron wie, co on tam wyprawiał. na zdjęciu drzewa ulica wygląda jakby prosta była na tym odcinku, więc mnie na przykład zastanawia jak można na prostej drodze czyli poniekąd "bez powodu" tak wydzwonić w drzewo...

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakies 20 metrow przed drzewem sa swiatla i jest takie minimalne wzniecienie i studzienka no ale jestem na 100% przekonany ze nie chcialem podniesc tego motocykla na 1 kolo poniewaz robilem to tylko na pasie startowym tak jak widac na 2 zdjeciu (ten pas na ktorym trenowalem) wiec tam trenowalem a nie na ulicach w miescie.

 

Wiec jedyne wyjscie jakie jest to stracilem kontrole nad tym motocyklem. W sumie za mna jechaly 2 samochody z tego co sie dowiedzialem na policji ze to niby swiadkowie no ale pytalem sie czy moge kontakt to powiedzieli ze nie moge dostac kontaktu z tymi swiadkami no ale przyszedl do mnie list z prokuratury ze sprawa umozona wiec mandatu jak narazie nie dostalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz naprawde miales duzo szcescia :icon_mrgreen: :wink: :eek:

 

Ja napisalam posta w srode w południe a wieczorem o 21 godz. schodząc po schodach czytalam sms-a i myslalam ze schody sie juz skończyły, ale.... nie jeszcze był jeden schodek na którym skreciłam sobie noge i zerwałam staw skokowy :cool: koniec sezonu dla mnie :biggrin: .

 

Noga w gipsie 3 tygodnie a potem w szynie 6 miesiecy :crossy: :crossy:

 

Każdy, kto mnie spotyka mowi ".., a było tak szalec na tych motocyklach...", gdybym szła w motocyklowym ubraniu, nic by sie nie stało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :smile:

miałeś niesamowite szczęście że wyszedłeś z tego cało :bigrazz:

ja w styczniu przydzwoniłem w samochód :rolleyes: i przez dwa miechy miałem spory problem z chodzeniem

powodzenia w zbieraniu na kolejne moto :icon_biggrin:

 

POZDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórze się, miałeś naprawde wielkiego farta. Swoja drogą ciekaw jestem jak do tego doszło bo przecież coś musiałes zrobić a drzewo nie było znowu takie duże żeby go normalnie nie było mozna ominąć. Tylko, że teraz możemy sobie gdybać ( mądrale przed kompem ). Najważniejsze, że nic poważniejszego sie nie stało i tak juz koniec sezonu więc przygotowuj sie do kolejnego. Przez całą zime powinieneś dojść do siebie a w międzyczasie pograj sobie na Moto GP - pomaga. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...