Skocz do zawartości

Czyszczenie tłumika


rozek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam , czyszczenie tłumika to bardzo zmudna praca lae ja mam na to niezly sposob a wiec musisz isc do sklepu i kupic sode kaustyczna potem zatakac jakims korkiem jedna strone tłumika postawic go pionowo nasypac troche granulek sody a natsepnie POWOLUTKU zalac wrzatkiem z wrzatkiem bardzo ostroznie bo mozesz zrobic may wulkan potem zotaw to wszystko az woda ostygnie mozesz jeszce ewentualnie pogrzebac czyms ostrym w srtodku by obdrapac nagar i inne syfy mozna to powtarzac UWAZAJ SODA JEST MOCNO ZRACA wuec uwazaj na rece i oczy i wszystkie inne czesci ciala swoje i innych no to na tyle

miolego czyszcenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam , czyszczenie tłumika to bardzo zmudna praca lae ja mam na to niezly sposob a wiec musisz isc do sklepu i kupic sode kaustyczna potem zatakac jakims korkiem jedna strone tłumika postawic go pionowo nasypac troche granulek sody a natsepnie POWOLUTKU zalac wrzatkiem z wrzatkiem bardzo ostroznie bo mozesz zrobic may wulkan potem zotaw to wszystko az woda ostygnie mozesz jeszce ewentualnie pogrzebac czyms ostrym w srtodku by obdrapac nagar i inne syfy mozna to powtarzac UWAZAJ SODA JEST MOCNO ZRACA  wuec uwazaj na rece i oczy i wszystkie inne czesci ciala swoje i innych no to na tyle  

miolego czyszcenia

 

Twój sposób nie potrzebuje rozkręcania tłumika tylko odkręcenie od ramy i silnika :?:

Bo ja miałem zamiar całego go rozkręcić

 

Jak lepiej ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale to i tak wyczysci go z tych syfuf np nagar bedzie o wiele łatwiejszy do usuniecia a podejrzea ze jesli uzyjesz metody szmatowej to nie odejdzie on tak latwo

a to tpoprostu go rozpusci ja w moim mt mialem wate szklana w tłumiku nasiaknieta byla ona olejem i nie bylo sposobu by to z tamtad wyciagnac tylko soda pomogła

a i trzeba pamietac by po metodzie ze tak powiem sodowej dokladni przeplukac tlumik ( bo go dtrtasznie wyzre) wypalnie to tez nieazły sposb tylko ze nie bedzie juz takm ladnie wygladal ja bym radzil sposobu z soda bo mozesz wszystko rozkrecic i wyczyscic najlepiej umyj wszystko benzyna ekstrakcujna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydech czyscilem w kazdym sprzecie jaki mialem.

Za kazdym razem stosowalem metode 'samsona' :P

 

Bierzemy dwa preparaty... jeden do mycia silnika samochodowego, drugi do mycia grilla.

Oba preparaty to 1l pojemnik.

Odkrecamy wydech, zatykamy z jednej strony i napuszczamy obu pianek ile wlezie.

Wydech z pianka zostawiamy na godzine. Po godzinie podpinamy waz ogrodowy i dajemy na maxa :twisted:

 

Caly nagar wylatuje. Wydech jest czysciutki i pachnacy.

UWAGA: po odpaleniu chemikalia z wydechu beda sie wypalac do porzadnego nagrzania.

Chmura dymu gwarantowana :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...