Skocz do zawartości

Yamaha YZF 750 R 4hd 1997 (lisek)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam takie moto od 2 miesiecy, ujezdzam od miesiaca,. Narazie zrobilem 600 km.

Jest to moje 1 moto. Powoli sie go ucze , ale jedna shimme juz na sumieniu mam. :icon_mrgreen:

Zalozylem temat zeby dzowiedziec sie nieco wiecej o tym sprzecie, gdyz malo jest o nim w poslkim necie.

Jak przebiega eksploatacja itp.

Narazie odkrecam z glowa, ale czasami popuszcze wodze fantazji i po okreceniu na 1 idzie na kolo jak glupia, a

przy ostrym przyspieszaniu trzepie kierownica z powodu odrywania sie kola od ziemi. Ogolnie staram sie smigac z glowa i rozwaga. Latwo przeciez sie "posuc" na cale zycie. Prosze o jakies info o tym sprzecie.

 

fotki :

http://img408.imageshack.us/my.php?image=yamaha1uv0.jpg

http://img502.imageshack.us/my.php?image=yamaha2nt3.jpg

http://img451.imageshack.us/my.php?image=uyamaha3jc7.jpg

 

 

aha, w zime czeka mnie zmiana koloru felg na czarny .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie odkrecam z glowa, ale czasami popuszcze wodze fantazji i po okreceniu na 1 idzie na kolo jak glupia, a

przy ostrym przyspieszaniu trzepie kierownica z powodu odrywania sie kola od ziemi.

aha, w zime czeka mnie zmiana koloru felg na czarny .Pozdrawiam

 

Niestety nie wiem za duzo o tym moto... moze tyle, że jest u nas mało popularne :icon_mrgreen: ... ale myślę, że skoro trzepie Ci kierownicą przy gwałtownym przyśpieszaniu to może oprócz inwestowania w zmianę koloru felg dobrze też będzie postarac się o amorek skrętu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maszynka jest fajna mialem taka sama ale jezdzilem nia rowny miesiac i tez mialem to na peirwsze moto tylko ze ja swoja rozbilem :notworthy:

No ale maszynka jak za swoja cene jest dobra i wyglada ladnie.

 

Nie szalej za bardzo bo jak mi to mowili przed wypadkiem to do mnie to nie docieralo a teraz jedynie co mi zostalo to kask i to jeszcze uszkodzony ehh

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szalej za bardzo bo jak mi to mowili przed wypadkiem to do mnie to nie docieralo a teraz jedynie co mi zostalo to kask i to jeszcze uszkodzony ehh

No i jeszcze lusterko, filtr powietrza i błotnik ( czego kłamiesz? ) :icon_twisted:

 

kisYZF

Uważaj, jak na pierwsze moto to ostrożnie z manetką i jazda z głową. Trzeba czasu żebyś się wjeżdził i wyczuł sprzęta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...