Skocz do zawartości

Dupcie na motorach(dzis na Nowym Świecie)


Fidel5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja niewiem co o tym myslec

 

Chyba zrozumieją dopiero jak sami tymi ładnymi dupami zaliczą szlifa po asfalcie,szwirku czy czymkolwiek innym.

 

Ja zawsze ubieram sie tak jak na moto przystało

Bluza,dzinsy,skóra no i kask.

 

Wole oglądac dupcie w skorze a cała niz w miniowie a obdarta :P

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym zdaniem co nam do tego... ze znowu ktos uogolni wszystkich motocyklistow?? paranoja!

 

Patrzmy sie na siebie i przede wszystkim za siebie... mnie buja jak kto jezdzi (chodz nie ukrywam, ze jak widze motocykliste np. na R1 lub Suni w dzinsach :P i jakiejs skorce bez ochraniaczy i np. rekawiczkach zimowych czy tym podobnych, to ogarnia mnie smiech) :D :crossy:

wiadomo ze moze nie stac wszystkich na wszystko, lecz ten sport nie jest tani i nie ma co sciemiac

 

trzeba sobie powiedziec jedno jak sie nie ma miedzi to sie na dupce siedzi... no i nie zawsze na ladnej :crossy:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fidel nei zazdrość :D

Było na co popatrzeć?

No to git. A że sie pozdzierają.... jedynie szkoda, że z naszych podatków będą się leczyć ale, że to nie nasze dupcie to niech się żdzierają jak mają debilnych facetów a same są głupie jak kilo gwoździ.

i nic wiecej na ten temat :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym zdaniem co nam do tego... ze znowu ktos uogolni wszystkich motocyklistow?? paranoja!

 

Patrzmy sie na siebie i przede wszystkim za siebie... mnie buja jak kto jezdzi (chodz nie ukrywam, ze jak widze motocykliste np. na R1 lub Suni w dzinsach :D i jakiejs skorce bez ochraniaczy i np. rekawiczkach zimowych czy tym podobnych, to ogarnia mnie smiech) :crossy: :crossy:

wiadomo ze moze nie stac wszystkich na wszystko, lecz ten sport nie jest tani i nie ma co sciemiac

 

trzeba sobie powiedziec jedno jak sie nie ma miedzi to sie na dupce siedzi... no i nie zawsze na ladnej :wink:

 

pozdro

 

Dlaczego śmiech cię ogarnia? Wg mnie to nie do końca kwestia kaski. Znam osoby, które mają kombinezony ale latem w upały do pracy śmigają właśnie w dżinsach i podkoszulku. Mnie bardziej śmieszy wyobrażenie, że jak masz kombi to jesteś niezniszczalny, a kamizelka z "gumijagód" to już w ogóle gwarancja bezpieczeństwa. Najgorsza jest pogarda "TYCH MUNDRYCH" dla ludzi, którzy jeżdżą sobie tak jak mają na to ochotę. Ja byłbym nawe za zniesieniem obowiązku jazdy w kasku pod warunkiem wyższej stawki ubezpieczenia OC.

 

 

 

oblaskowe precle jak np moje to dla Ciebie lamus? pozwól najdorzszy ale pozwole sie z toba niezgodzic, zawsze łatwej zdrapac z jedzni odblask niz cos innego :crossy:

 

Nikogo nie nazwałem lamusem, napisałem tylko który z widoków jest dla mnie przyjemniejszy :P

 

no jasne, a dla wiekszego szpanu nie wlaczaj w wieczorem i w nocy swiatel jak jedziesz, bedziesz bardziej c000l .....

 

Nie mogę, zarania mi tego kodeks drogowy :lalag: Poza tym nie bardzo widzę związek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jasne, a dla wiekszego szpanu nie wlaczaj w wieczorem i w nocy swiatel jak jedziesz, bedziesz bardziej c000l .....

 

o ho ho ho (jak to zwykł mówić Mikołaj Ś. :crossy: ) to już widze, że jazda bez kamizelki urosła do rangi szpanu :crossy: :D :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...