Skocz do zawartości

Dla mnie to debil!


-=Mefisto=-
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

punkty sa imponujace, lecz jazda w Polsce bez prawka to czesty przypadek - chyba wiekszosc sie ze mna zgodzi... Ja sie mu nie dziwie, ze zaczal uciekac w koncu mial dla czego (bal sie konsekwencji), tylko niestety za malo umiejetnosci by moc uciec... a moze to tylko zbieg okolicznosci?? :P

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oni mają odpowiednie samochody ! a koleś zapewne nie wiedział, że jest ścigany - według mnie ! Bo przecież mogło tak być, że sadzili za nim kręcąc przez 19 minut bez koguta, zorganizowali blokade i w 20 minucie załączyli syreny... :D

 

calkiem mozliwe... ja tylko raz dalem sie zlapac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwarzał zagrożenie i tyle. Nie będę go oceniać, że debil itd. bo go nie znam. Sam jeździłem długi czas bez prawka, ale nie tak, a jak mnie zatrzymywali, to można się było dogadać. To ich praca i dobrze, że pilnują. Wreszcie niech ta policja coś znaczy. Strzelać do kiboli i łapać tych, którzy poważnie szkodzą opinii innych motocyklistów. U mnie klubowi tępią kotów - miejskich lanserów - przez których inni mają przechlapane i jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni się z Tobą zgadzam Prałat! masz u mnie browara. A nie ujmując nikomu to myślę, że najpierw trzeba trochę przeżyć a dopiero potem pouczać innych ( to tak dla 13-letnich macho).

Człowiek wolny idzie do nieba taką drogą, jaka mu się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest to chora sytuacja. Koleś mknie z 200 km/h a co niektorzy dziwią się że policja śmiała podjąć pościg za tym wariatem!!!!!!!!!! :P Ludzie przecież równie dobrze mógł wpakować się na kogoś (np. innego motocyklistę) i narobić takiego sajgonu którego nikt jeszcze nie widział. a wypowiedzi typu "gdyby policja nie podjęła pościgu to by tak nie pędził" po prostu doprowadzają mnie do szału. To co może radarowcy mieli mu tylko pomachać na dowidzenia i pózniej wysłać mu do domu gratulacje z kwiatami za osiągnięty wynik !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pracowałem kiedyś w pogotowiu jako stażysta i widziałem nieraz takich riderów (jednego niestety miałem przyjemności zbierać do worka) i dlatego za każdym razem w takim przypadku jestem po stronie prawa.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...