Skocz do zawartości

Problemy z NSR 125 pomóżcie :(


szulczyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Wczoraj kolesiowi dałem się przejechać moją nsrka ma prawko no i się wy**** rozwalił mi kierunkowskaz silnik jest ok .. ale chyba mam zblokowane tylnie koło .., jak można to naprawić i nie działa mi "stop" na tylnim hamulcu i nie działają mi swiatła tylnie tylko przednie tym wypadku... i mam 2 problem jak jest w motorach taki przycisk czerwony jedna opcja jest " OFF" a druga "RUN" to tak off działa mi tylko jak jest 1 tys obrotów dalej nie działa czy to musi tak być ? prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Tym przelonczynikiem to cos nie lonczy.Hondy mają Takie awaryjne wylonczenie.Ja mam w mtxie i kolega w cb.i dziala normalnie przy kazdych obrotach.Z tym kolem to napsiz dolkadniej.Hamulec ci trzyma ze nie dygnie czy gdzies zablokowalo bo skrzyiwone jest??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom właśnie coś nie łączy? ale gdzie to sprawdzić i jak? a z tym kołem to koło jest proste tylko ciezko chodzi teraz lepiej już troche jak przed wypadkiem ale jak naciskam pedał tylniego hamulca to jakoś cięzko idzie i jakby wtedy sie koło blokowało? jak to zrobić no i jak naciskam tylni hamulec to nie działa mi stop i nie działają mi tylnie światła jak to zrobić??:> prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko moze dziwne bo widzialem wczoraj ze jakis koles mial wypadek bo wlasnie lezal moto i karetka byla... To on sie tak pocharatal czy to nie on?? Gdzie sie wylozyl?? Bo jak ten to widzialem ze kolo jest przestawione wiec moze sie wytlukly jakies lozyska albo regulacja poszla... POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozbierz to światło i zobacz żarówke i styki, jeśli to nie pomoże to posprawdzaj kabelki, styki itp, poczyść wszystko, a jak to nie pomoże to szukaj schematu elektrycznego i polukaj co może nie łączyć i popatrz czy wszystko z tym jest okej :P 20 min roboty jak masz narzędzia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...