Skocz do zawartości

22 września 2006 - Egzamin zdany


Prog
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Heh, no i koniec z anonimowoscia... Teraz musze sie pilnowac, zeby nie narobic glupot na forum, bo jest ktos kto wie jak wygladam... :icon_mrgreen: :offtopic:

 

Masz racje z tymi pieszymi i autobusami, ale tylko ja wiem ile kosztowalo mnie, zeby nie smignac przez pasy miedzy jedna a druga babcia wyskakujaca z autobusu i tnaca na ukos przez jezdnie - do pasow bylo z 15m - na mrugajacym zielonym dla pieszych (przyzwyczajenia samochodowe) :buttrock:

Egzaminator nie wygladal mi na grubego, no chyba ze ze zdenerwowania malam zaburzone postrzeganie :clap:

To byl bardzo mily starszy pan, ktory opowiedzial nam ze szczegolami, ktore skrzyzowania na trasie egzaminacyjnej sa szczegolnie niebezpieczne i zeby bardzo tam uwazac. Zaskoczyl mnie tym totalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, no i koniec z anonimowoscia... Teraz musze sie pilnowac, zeby nie narobic glupot na forum, bo jest ktos kto wie jak wygladam... :banghead: :biggrin:

Hmm, teraz jak przemysle to jeszcze raz to juz sam nie wiem. Kobitka w skorzanej moto kurtce, ktora widzialem ok. 10.00 to miala mooooze 18 lat, no 20. Bez sciemy ani zadnych takich :banghead: Wiec niewykluczone, ze to nie bylas Ty :flesje::biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, teraz jak przemysle to jeszcze raz to juz sam nie wiem. Kobitka w skorzanej moto kurtce, ktora widzialem ok. 10.00 to miala mooooze 18 lat, no 20. Bez sciemy ani zadnych takich :banghead: Wiec niewykluczone, ze to nie bylas Ty :flesje::biggrin:

 

Tak, to ona! Musze sie ja z kolei pochwalic - to moja zona! :biggrin: I wyglada na 20-ke! :)

BTW - dzien dobry wszystkim na Forum :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, teraz jak przemysle to jeszcze raz to juz sam nie wiem. Kobitka w skorzanej moto kurtce, ktora widzialem ok. 10.00 to miala mooooze 18 lat, no 20. Bez sciemy ani zadnych takich :notworthy: Wiec niewykluczone, ze to nie bylas Ty :notworthy: :notworthy:

 

Haha! :buttrock: Widze tu 2 mozliwosci:

 

1) albo to bylam ja i masz problemy ze wzrokiem (okularki?), ewentualnie slonce Cie oslepilo :biggrin:

 

2) to nie bylam ja, w zwiazku z tym poszukujemy 18-20 letniej dziewczyny, ktora 6.10. br. przechadzala sie w czarnej skorze po osrodku egzaminowania na Odlewniczej w Warszawie :biggrin:

 

Albo po prostu dajmy juz temu spokoj :bigrazz:

 

Ciekawe kiedy urzedasy w koncu dadza mi prawko?.. Pewnie pierwszego naprawde deszcowego i paskudnego dnia tej jesien... :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odebrałem dzisiaj :-) 1,5 tygodnia czekania (zdałem 5.10.).

 

Dla przyszłych zdających - data nabycia uprawnień na prawie jazdy zgadza się z datą pojawienia się informacji na stronie pwpw, że sprawa w toku. :D

 

Do warszawiaków - uwaga na czarną slrkę :-)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

prog`u a jak sięświatła poszczególne włącza ? w tw 125 ?

 

bo u mnie na tej co jeździłem to światła się same zapalały po włączeniu zapłonu i tylko zmieniało się na drogowe/mijania

 

jak to wygląda na egzaminacyjnym motcyklu ?

 

wiem że jest tam taki przełącznik w pionie 3 sekwencyjny i tyle...

 

dzięki za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prog`u a jak sięświatła poszczególne włącza ? w tw 125 ?

 

bo u mnie na tej co jeździłem to światła się same zapalały po włączeniu zapłonu i tylko zmieniało się na drogowe/mijania

 

jak to wygląda na egzaminacyjnym motcyklu ?

 

wiem że jest tam taki przełącznik w pionie 3 sekwencyjny i tyle...

 

dzięki za odp

 

Światła zapalają sie automatycznie po włączeniu silnika - mijania. Jest przełącznik na długie w lewej manetce - zorientujesz się łatwo. Pozycyjne zapalają się zaraz po przekręceniu kluczyka w stacyjce.

 

Tego 3 stopniowego przełącznika już nie ma. Był w starych modelach. Co więcej Ci jeszcze powiedzieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...