Skocz do zawartości

Pomożecie Mi ??


Marek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie właśnie zaczołem robić prawko kat. A i otóż jechałem na moto tylko raz w życiu. Potzrbuje się rozjeździć. I tu moje pytanko jest może na forum jakiś urzytkownich z Okolic Chrzanowa ( to jest połowa drogi między Katowicami a Krakowem) który udostępnił by jakieś swoje moto ( coś mniejszego). Oczywiście nic za darmo Dziękuwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak: skoro nic za darmo, to wykup sobie dodatkowe jazdy w szkole, w której robisz prawko kat. A.

 

Aha - i zainwestuj w słownik ortograficzny, serio. Ciężko się czyta.*

 

*) chyba, żeś jednym z amnestionowanych od Romana...

 

MSPANC,

Edytowane przez darkest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki ale akurat mam R1 po tuningu dam ci pojezdzic ale jak mi zapłacisz jak sie zabijesz??

 

 

A tak na powaznie stary w zyciu nikt ci nie pozyczy moto jak nawet niewiesz jak ruszyc z miejsca.

 

Ja sie boje dac bratu motor a co dopiero osobie ktora w zyciu na moto nie jezdzila.

 

 

Wykup se lepiej dodatkowe jazdy,wyjdziesz na tym lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie temat miesiąca :-)

 

jak juz wspomniano wykup sobie lekcję u swojego instruktora. Ja na prawdziwym moto tez nie śmigałem przed kursem - jedynie komar i z 50 metrów jawką 50, nawet skutera nie miałem między nogami i jakoś dałem sobie rady z cb 250, a teraz śmigam sobie spokojnie na cb 750 i jest wszystko ok.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swoim pytaniem źle trafiłeś. To nie jest jazda skuterami. Motor to nie kanapa, na którą siadasz i jakoś pyrkasz.

 

Podstawy musisz umieć bo o potencjalnego dzwona/szlifa z małym doświadczeniem jest łatwo.

 

Podpisuję się pod postami kolegów, że najlepszym rozwiązaniem będzie dokupienie sobie jazd u instruktora. Masz legalny sposób, a przy okazji może ktoś wytknie Ci błędy... odpłatnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, facet miał pomysł, może i średnio trafiony, ale wy oczywiście musieliscie go wyśmiać i zje*** od amnestionowanych debili. Mało kto jest tutaj specem od mechaniki czy techniki jazdy, za to jest od groma speców od ortografii. Z czytaniem ze zrozumieniem też u niektórych cieniutko...i jeszcze wybrzydzają. Trzymajmy poziom :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...